Sosyal medyada adeta viral haline gelen ve dalga konusu olan A Haber'in Motobike haberi  için açıklama yapıldı...

Sosyal medyada adeta viral haline gelen ve dalga konusu olan A Haber'in Motobike haberi  için açıklama yapıldı...

Halkbank duyurdu! 10 bin TL'ye kadar Emeklilere ödemeler verilecek! Halkbank duyurdu! 10 bin TL'ye kadar Emeklilere ödemeler verilecek!

Yaptığı gaflarla ve komik duruma düştükleri iktidar güzellemeleri ile tanınan ve özellikle de "veremedikleri zam haberleri" ile oluşan komik duruma düşen habercileri ile bilinen A Haber'in bu defa da Motobike haberi sosyal medyanın diline düşmüştü.

A Haber’in Motobike haberi sosyal medyada çok konuşulmuş ve yeni dalga konusu olmuştu. Ancak söz konusu görüntülerin kurgu olduğu ortaya çıktı. Ancak yapılan açıklama ve açıklama sonrası paylaşılanlar ise adeta olayı bir üst lige taşıdı. 

A Haber'de Motobike fuarında tanıtım haberi yaparken, muhabirin verdiği bilgiler fuarda bulunan görevli kadın tarafından düzeltildiği görüntüler, A Haber'in her zaman ki komik halleri olarak yorumlanmıştı.

A Haber muhabiri ile fuar görevlisi kadın arasındaki diyalog sosyal medyada adeta viral haline gelince A Haber muhabiri Murat Dada görüntülerin kamera arkasını paylaşarak, mizansen olduğunu açıkladı.

Sorun şu ki, gafları ile tanınan A Haber'in zaten kamuoyunda düştüğü komik habercilik malumken neden bir de bunun kurgusuna kalkıştıkları anlaşılamadı ve bu yeni durum da sosyal medyada ayrıca alay konusu haline geldi.