Kahramanmaraş'ta depremin 164. saatinde bir mucize daha. Salavat sesi duyulan deprem bölgesinde 70 yaşında bir erkek ile temas kuruldu.

Kahramanmaraş'ta bir mucize haberi daha geliyor. Ekipler enkazdan salavat sesi duyulması üzerine 70. yaşında bir erkek ile temas kurulduğu açıklandı.

Kahramanmaraş'ta mucize

Kahramanmaraş'ta mucizenin adı 70 yaşında bir erkek oldu. Enkazdan Subhanallah ve Salavat sesleri duyulduğu üzerine bölgeye gelen ekipler 70 yaşında bir erkek ile temas kurulduğu ve kurtarma ekiplerin seferber olduğu açıklandı.

Kahramanmaraş'ta canlı kurtarma işlemleri sürüyor!

Kahramanmaraş'ta canlı bir erkekle iletişim kuran ekipler canlı kurtarma işlemleri sürüyor. Adem Karataş isminin olduğu kişiyle temas kuruldu ve sağ olduğu öğrenildi.

Nisan 2023 Evde Bakım Aylığı Ne Zaman Ödenecek? Bakanlık Sosyal Yardım İçin Ödeme Tarihi Verdi mi? Nisan 2023 Evde Bakım Aylığı Ne Zaman Ödenecek? Bakanlık Sosyal Yardım İçin Ödeme Tarihi Verdi mi?

Kepçelerin dayanak olması sonrası başka bir kepçe gelerek kurtarma işlemlerini başladı. Adem Karataş'ın salavat sesleriyle kurtarıldığı gelen bilgiler arasında. Ancak içerden önce bir parça çıkıp Adem Karataş hemen ardından çıkartılacak.

Adem Karataş son durumu sizlerle an ve an paylaşılacak.