Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden emekli maaş alan vatandaşlar için 5000 tl emekli promosyonu verileceği açıklandı.

Kamu bankaları üzerinden başvurularını gerçekleştirerek nakit almak isteyen ve emekli promosyonu ile birlikte işlem yapmak isteyen vatandaşlara, Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank, 5000 TL ödeme vereceğini açıkladı. Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank, emekli maaşı kendi bankasında olan tüm vatandaşlar için yapmış olduğu bu kampanyalarda 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi haricinde maaş müşterisi olması durumunda ve 3 yıl boyunca aynı bankadan maaş almaya söz veren emeklilere 5000 TL ödeme verecek. 

TBMM Onay Verdi! Maaş Alan Emeklilere Ödemeler Bayramdan Sonra Olacağı Açıklandı! TBMM Onay Verdi! Maaş Alan Emeklilere Ödemeler Bayramdan Sonra Olacağı Açıklandı!

Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank üzerinden emekli maaş alıyorsanız başvurunuzu gerçekleştirmek için şubelere gitmeden de işlemlerimizi yapabilecek ve dilediğiniz zaman başvurunuzu gerçekleştirebileceksiniz. 

Bankalar bu verilen desteklerin üzerinden de kendi desteklerine göre limitler belirleyip, emekli maaşı alan kişilere yüksek promosyonlar veriyor. Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden 5000 Telli, emekli promosyon almak isteyen tüm vatandaşların 10000 TL üzerinde emekli maaş alması gerekiyor. 

Bankalar Ne Kadar Promosyon Ödüyor?

Promosyon almak isteyenlere bankalar, promosyon ile birlikte bazı kampanyalar da yapıyor. Emekli maaşını bankaya taşıyan kişilere, 3 ay ertelemeli kredi veriliyor. EFT ve Havale işlemi yapmak isteyenlerden ücret alınmıyor. Aidatsız kredi kartı veriliyor. Ayrıca emekli arkadaşını referans göstererek, kendi bankasına getiren ve maaşını o bankadan almasını sağlayan emeklilere de kişi başı 5000 TL'ye kadar destek veriliyor. Emekli maaş hesapları üzerinden başvurularını gerçekleştirerek nakit kullanmak isteyen tüm vatandaşlar için başlatılan bu yeni kredi kampanyasında nakit kullanacak olan kişilere uygun faiz oranları ile birlikte hızlı bir şekilde nakit kredi ödemesi verilmektedir.