Kamu bankalarının emekli maaş promosyonlarıyla ilgili tutarları paylaşıldı. 23 Ocak 2023 tarihli güncel promosyon ödemelerini ileteceğiz. Vakıfbank, Halkbank ve Ziraat Bankası kaç emekliye kaç TL veriyor? İşte bankalardan gelen ödemelere dair bilgiler...

Emeklilerin merakla beklediği promosyon ödemelerine ilişkin merak edilenleri aktarıyoruz. Özellikle de 2023 yıl ıtibarıyla artan emekli maaşının yanı sıra promosyonlarda da bir gelişme olacak mı merak edilmekte. Bu konuyla ilgili detaylar ortaya çıktı. Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank'taki güncel promosyon ödemeleri hakkında merak edilenleri aktaralım.

Emekli Promosyonu Nasıl Alınır?

Emekli promosyonu almak istiyorsanız, ilgili bankanın şubesine giderek başvuruda bulunabilirsiniz. Yüz yüze başvuru yerine bankanın mobil uygulaması üzerinden veya dijital bankacılık aracılığıyla da başvuru gerçekleştirebiliyorsunuz. Yine de tüm detaylarıyla birlikte banka ile iletişime geçmek sanıldığı kadar zor değil. 3 yıl taahhüt ile emekli maaşınızı söz konusu bankadan almanızla birlikte promosyon ödemeniz kısa süre içerisinde hesabınıza yatırılıyor. Emekli promosyonu almak sanılanın aksine çok kolay bir işlemdir. Ancak burada önemli olan husus, emekli promosyonunun kaç TL olarak ödeneceğidir. 

Ziraat Bankası Müşterilerine Nisan Ayında Büyük Avantajlar Sunuyor! Ziraat Bankası Müşterilerine Nisan Ayında Büyük Avantajlar Sunuyor!

Ziraat Bankası, Halkbank Vakıfbank Emekli Promosyonu (22 Ocak 2023)

Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank'a ait emekli promosyon tutarlarından söz edelim. Üç kamu bankasının da aynı ödemeler yaptığı belirtiliyor. Emekli maaşınıza göre bu tutarlar değişecektir.
3.500 TL'den az emekli maaşı alıyorsanız 3.000 TL,
3.500 TL-7.500 TL arasında emekli maaşı alıyorsanız 3.500 TL,
7.500 TL-10.000 TL arasında emekli maaşı alıyorsanız 4.500 TL,
10.000 TL üzerinde emekli maaşı alıyorsanız 5.000 TL