Kamu bankaları, son yılların en düşük faizli kredileri için start tuşuna bastı. Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank'ın yüzde kaç faiz oranıyla kredi verdiğini duyunca şaşıracaksınız. Üstelik 5 yıl vadeli kredide bile faizler düşük tutuluyor. İşte kredi arayışında olanlar için acil çözümler...

Kredi faizleri konusunda önemli bir atılım yapan kamu bankaları, ihtiyaç sahipleri için önemli kampanyalar başlatıyor. Özellikle de 2023 yılında hem faizsiz hem de düşük faizli pek çok kredi kampanyası gündeme geldi. Eğer sizler de nakite sıkıştıysanız veya farklı nedenlerden ötürü acil krediye ihtiyaç duyuyorsanız bu tekliflerden yararlanabilirsiniz. Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank'ın güncel kampanyası hakkında bilgiler iletildi.

Ziraat Bankası Açıklama Yaptı! Başvuru Yapan Emekliler İçin ve Çalışanlar İçin 100.000 TL Ödeme Ziraat Bankası Açıklama Yaptı! Başvuru Yapan Emekliler İçin ve Çalışanlar İçin 100.000 TL Ödeme

Krediler Faiz Yüzde Kaç?

Kamu bankalarındaki kredi faiz oranları, özel bankalara göre değişkenlik gösterebilmekte. Özellikle de söz konusu kredinin hangi amaçla çekildiğine göre de değişebiliyor. Ancak şunu söyleyebiliriz ki belirli kredi paketlerinde %0,99 faiz oranı ile 60 ay vadeli kredi verilebiliyor. Eğer ihtiyacınız var ise sizler de gerekli şartları sağladığınız müddetçe düşük faizli kredi çekebilirsiniz.

Düşük Faizli Kredi Başvurusu

Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank'ın düşük faizli kredi başvurusu için resmi internet sitesi üzerinden gerekli bilgileri alabilirsiniz. Bankaların mobil uygulamaları veya dijital bankacılık sistemi aracılığıyla da merak ettiklerinize yanıt bulmanız mümkün. Kredi paketinin sizin için uygun olup olmadığını da bu sayede öğrenebilirsiniz. Ancak isterseniz kredi başvurusu için size en yakın kamu bankası şubesine uğrayarak yüz yüze görüşme imkanı sağlamanız da mümkündür.