Emekliler, Ziraat Bankası'ndan Halkbank ve Vakıfbank'a kadar eğer emekli maaşlarını buradan alıyorlarsa ek 8000 TL almaya hak kazanıyor. 5000 TL ayrı 3500 TL ayrı ödeneceği belirtildi.

Bir süredir emeklilere verilecek ikramiyenin zamanı bekleniyordu. 5000 TL'lik ödemenin ne zaman hesaplara geçeceği belli oldu. Öte yandan milyonlarca vatandaşımız için bir de ek ödeme müjdesi verildi. 3000 TL ila 5000 TL arasında değişecek promosyonu hesabınızda görebilirsiniz. Bunun için bazı şartları karşılamanız gerekecek. Emekli promosyonunda bizleri başka hangi gelişmeler bekliyor olacak? Detaylar haberimizde yerini aldı...

Emekliye 5000 TL İkramiye ve Yanında 3000 TL Promosyon!

Emeklilere, 5.000 TL değerinde bir ikramiye ile ek olarak 3.000 TL promosyon imkanı tanınıyor. Bu fırsat, SSK, Bağ-Kur ve Emekli Sandığı kapsamındaki emeklilerin yanı sıra, dul, yetim, şehit aileleri ve gaziler için de geçerli.

Akbank Hesabı Olanlar İçin Son Dakika: 10.000 TL Bankamatik Kartınıza Ödeme! Akbank Hesabı Olanlar İçin Son Dakika: 10.000 TL Bankamatik Kartınıza Ödeme!

Ödemeler, emeklilik maaşı tahsis numarasını dikkate alarak Kasım ayının ilk haftalarında ilgili IBAN'lara gerçekleştirilecek. Halkbank'tan maaşını alan emekliler ise 3.000 TL ile 5.000 TL arasındaki destekten faydalanabilecekler. Ancak bu desteği almak isteyen Halkbank müşterilerinin, maaşlarını üç yıl boyunca bu bankadan almaya devam edeceklerine dair bir taahhütte bulunmaları gerekmekte.

Kamu bankaları, son yıllarda ödemekte oldukları promosyonlara zam yaptılar ve bu sayede emeklileri daha fazla memnun etmeye başladılar. Bankaların sundukları emekli kredilerinin yanı sıra promosyonlarda da artış sağlamaları dikkat çekici. Özel bankalar kadar olmasa da kamu bankaları arasında yer alan Ziraat, Halkbank ve Vakıfbank'ın güzel fırsatlar sunduğunu görüyoruz.