27 bin TL'lik promosyon ödemesi için anlaşma sağlandı. Kamu bankası yine bombayı patlattı. Bu sefer kime ödeme yapılacağını duyunca şaşıracaksınız. Güncel promosyon anlaşması duyuruldu...

Ziraat Bankası bugünden sonra ödeme yapacak! 50.000 TL'ye kadar hemen başvuru yapılacak! Ziraat Bankası bugünden sonra ödeme yapacak! 50.000 TL'ye kadar hemen başvuru yapılacak!

Kamu bankalarının güncel promosyon ödemeleri şaşırtıyor. Rekor üstüne rekor kıran bankalar, yüksek oranda ödeme gerçekleştirmekte. Vakıfbank, sağlanan anlaşma ile birlikte 27 bin TL promosyon ödemesi yapacak. Peki bu ödemeden kimler yararlanabilecek? Emeklilerin yanı sıra bu sefer promosyonlar personellere güldü.

DHMİ Personellerine 27 Bin TL Ödeme!

Ulaştırma Memur-Sen'den gelen resmi açıklamada DHMİ personelleri için 27 bin TL'lik promosyon ödeneceği müjdelendi. Vakıfbank'ın en fazla teklif veren banka olması nedeniyle promosyon ihalesini kazandığı belirtildi. Açıklamada ”Promosyonların yeniden güncellenmesi kapsamında DHMİ’de Vakıfbank ile anlaşma sağlandı. DHMİ Genel Müdürü Hüseyin Keskin’in girişimleriyle 2023’ten geçerli olmak üzere üç yıl için personelin hesabına 27.000 TL tek seferde yatırılacak. 2022 yılı için ödenen 8500 TL ise iade edilmeyecek. Promosyonların hesaplara yatırılma tarihi ise önümüzdeki günlerde protokolün imzalanması sonrasında açıklanacak. Ülkemizin içinden geçtiği bu zor süreçte; promosyonları güncelleyerek özellikle deprem bölgelerindeki personelin ihtiyaçlarını karşılamasına katkıda bulunan Genel Müdürümüz Sn. Hüseyin Keskin’e ve DHMİ Yöneticilerine DHMİ Personeli ve üyelerimiz adına teşekkür ederiz.” ifadesine yer verildi.

Kimler Yüksek Promosyon Alabilir?

Yüksek promosyon almak için emekli maaşınızın yüksek olması veya bağlı bulunduğunuz kurumun çalışanları için promosyon ihalesi gerçekleştirmesi gerekiyor. Bankaların yapacağı teklifle ve uzlaşma sonrasında ne kadar promosyon ödeneceği konusunda bir anlaşma imzalanıyor.