Halkbank personel promosyonunda önemli bir artışa imzasını attı. Personellerin alacağı ödeme bir anda 45 bin TL'yi buldu. Peki hangi kurumda çalışanlar rekor miktardaki ödemenin sahibi olacak? İşte kamu bankasından gelen son müjdeli haber...

Kamu bankası Halkbank, önemli bir promosyon gelişmesi ile karşımıza çıktı. Promosyon ödemelerindeki değişim gözler önüne serildi. Bu bilgiyle birlikte Halkbank'taki son durum ve çok daha fazlası yanıt buluyor. Peki ya banka 45 bin TL'lik ödemeyi kimler için yapacak?

Gazi Üniversitesi Personel Promosyonu Açıklandı!

Gazi Üniversitesi'ndeki her seviyeden personele yapılacak ödemeler belli oldu. Yetki ve pozisyon fark etmeksizin yapılacak promosyon ödemesine dair detaylar aktarıldı. Halkbank'ın Gazi Üniversitesi personellerine 45 bin TL ödeyeceği öğrenildi. Bunun 44.500 TL'si nakit olarak hesaplara aktarılacak. 500 TL'si ParafPara olarak personellerin kredi kartına yüklenecek.

Akbank Hesabı Olanlar İçin Son Dakika: 10.000 TL Bankamatik Kartınıza Ödeme! Akbank Hesabı Olanlar İçin Son Dakika: 10.000 TL Bankamatik Kartınıza Ödeme!

49 Ay İçin Anlaşıldı!

Öte yandan şaşırtan bir diğer nokta ise promosyon anlaşması 49 ay geçerli olacak. Haliyle bu gelişme de dikkat çekiyor. Halkbank ve Gazi Üniversitesi, 49 aylık taaahhüt imzaladı. 1 Ocak 2023'ten bu yana geçerli olan anlaşma hakkında diğer detaylar da aktarıldı.

Halkbank Emekliye Kaç TL Ödüyor?

Personel promosyonunun yanı sıra Halkbank'ın emekliye kaç TL ödediği ayriyeten merak edildi. Emekli maaşınıza göre 5000 TL'ye kadar promosyon ödemesi alabilirsiniz. Onun haricinde bankanın emeklilere sunduğu bazı ek avantajlar da bulunmaktadır. Daha fazla bilgiyi bankanın resmi internet sitesi üzerinden alabilirsiniz.