Bankadan gelen haberle birlikte 10 bin TL faizsiz şekilde ödenecek. Hemen başvuru yapanlar kredi kartlarında geçerli sıfır faizli nakit avans kullanma hakkı kazanıyor. Ziraat Bankası kampanyayı bitirmeden hızlı davrananlar kazanacak.

Kamu bankaları arasında önemli bir konuma sahip olan Ziraat Bankası, önemli bir kampanya ile gündeme geldi. Banka, sunduğu fırsatlarla birlikte adından söz ettiriyor. Öte yandan yeni müşterilere özel kampanyasında faizsiz nakit avans ödemesi yapacağı öğrenildi. Bu şartları karşılayanlar çok kısa sürede ödemelerini alabilecek.

Ziraat Bankası Açıklama Yaptı! Başvuru Yapan Emekliler İçin ve Çalışanlar İçin 100.000 TL Ödeme Ziraat Bankası Açıklama Yaptı! Başvuru Yapan Emekliler İçin ve Çalışanlar İçin 100.000 TL Ödeme

Bireysel Kredi Kartı Başvurusunda Bulunun!

Bireysel kredi kartı başvurusu yapan yeni müşteriler bu kampanyadan yararlanabiliyor. Öyle ki kampanya dahilinde sizler de fırsatı değerlendirebilirsiniz. Ziraat Mobil aracılığıyla yeni müşteri olun ve bireysel kredi kartı için başvurunuzu yapın. Sonuçlar en kısa sürede açıklanacak ve kart tarafınıza iletilecek. Kampanya için son tarih de verildi. 

para-26

10 bin TL Hesabınızda Olacak

10 bin TL nakit avans anında hesabınıza yatırılabilecek. Sahip olduğunuz kredi kartı limitine göre maksimum tutar değişkenlik gösterebilir. Dolayısıyla limitinize göre en fazla 10 bin TL kadar faizsiz şekilde nakit avans çekebilirsiniz. 28 Şubat 2023'e kadar yapılan başvurular kampanyada etkili olacaktır. Onun haricinde 31 Mart 2023'e kadar ise nakit avansınız için işlem yapabilirsiniz. Ziraat Bankası'na daha önce üye olmamış vatandaşlar için avantajlı bir teklif gibi gözüküyor. Şimdiden söz konusu kampanyayı değerlendirmek için kredi kartı başvurusunda bulunanların sayısı azımsanmayacak seviyede.