Kamu bankası Vakıfbank önemli bir kredi kampanyası ile karşımıza çıktı. 85 bin TL'lik krediyi çekmek isteyenlere özel şartlar, vade sayısı ve faiz oranı hakkında bilgi verildi. Güncel detaylar ve dahası paylaşılacak. Kredi kampanyası hakkında ne biliniyor?

Kamu bankası olan Vakıfbank'tan gelen haber doğrultusunda kredi verileceği öğrenildi. Müşterilerine sunduğu kredi fırsatları ile bilinen banka, uygun faiz oranları ve vadelendirme seçeneği ile dikkat çekiyor. Bankanın borcu olanlar için başlattığı kampanya ise şaşırttı. Böylelikle önemli avantajlardan yararlanabileceksiniz.

PTT'den emeklilere ek ödeme! PTT emekli maaşlarını alanlara 10 bin TL verecek! PTT'den emeklilere ek ödeme! PTT emekli maaşlarını alanlara 10 bin TL verecek!

Kredinizi 24 Ayda Ödeyin

Vakıfbank'tan çekeceğiniz kredinin vadesi ise 24 aya kadar çıkıyor. Böylelikle uzun sürede rahatlıkla ödeyebileceksiniz. Kredi çekerken dikkat edilmesi gerekenler arasında elbette belirli şartlardır. Sigortalı çalışma konusunda bankanın beklentisi bulunuyor.

Son 6 Ayda Sigorta Şartı

Son 6 ay içerisinde sigortalı çalışma şartını karşılayanlar, kamu bankasından rahatlıkla kredi çekebilecek. Üstelik kredi notunuza da bakılacaktır. Eğer kredi notunuz beklentilerin altında kalıyor ise kredi çekmeniz zorlaşabilir. Bunu da göz önünde bulundurmanız tavsiye ediliyor. Vakıfbank resmi internet sitesi üzerinde diğer şartlar ve kredi başvurusu yaparken dikkat edilmesi gerekenler yer almaktadır.

85 bin TL'lik Kredi Desteği

Vakıfbank'a başvuru yapılması halinde 85 bin TL'lik kredi desteğinden faydalanabilirsiniz. Düşük faiz oranlarında olacağı için de müşterilerin krediye daha ılımlı baktığı belirtiliyor. Yıl sonu kampanyasını değerlendirmeyi düşünenler için önemli fırsatlar sunuluyor.