Denizbank'ın kredi borcunuzu kapatmanıza yardımcı olacak kampanyası devreye girdi. 100 bin TL'ye kadar düşük faiz ile kredi çekebilirsiniz. Bu kredinizi ise borç kapatmak için kullanabilirsiniz. Uzun vadede ödeme imkanı sağlayan banka, düşük faiz ve kefil şartı olmaksızın hizmet veriyor.

Borcu olanlar ve bu borçları taksitlendirmek isteyenler borç kapatma kredisine başvuruyor. Öte yandan hizmet vermekte olan bankalarla ilgili merak edilen sorular da yanıt buldu. Denizbank'ın kredi kampanyasına ilişkin 100 bin TL'lik krediye dair bilgiler vereceğiz. 

Akbank Hesabı Olanlar İçin Son Dakika: 10.000 TL Bankamatik Kartınıza Ödeme! Akbank Hesabı Olanlar İçin Son Dakika: 10.000 TL Bankamatik Kartınıza Ödeme!

Borcu Olanlar Dikkat!

Birkaç yere borcu olanlar için kredi kampanyası büyük öneme sahip. Borç kapatma kredisini kullanarak kısa süre içerisinde borçlarını kapatarak yalnızca bankaya borçlanabilirsiniz. Üstelik düzenli ödeme yaparak kalan borcunuzu da tamamen kapatma konusunda avantaj elde edeceksiniz.

Uzun Vadede Ödeme İmkanı

36 ay vadeye kadar taksitlendirme imkanı sayesinde kredinizi rahatlıkla ödemek sizin elinizde. 100 bin TL'ye kadar borç kapatma kredisi için başvuruda bulunabiliyorsunuz. Kredi başvurunuz kısa süre içerisinde değerlendiriliyor. Sonrasında ise tarafınıza dönüş yapılacaktır.

Kefil Şartı Aranmıyor

Pek çok yüksek kredi çekimlerinde kefil şartı aransa da Denizbank bu noktada farkını ortaya koymakta. Herhangi bir kefil şartı olmamasının yanı sıra, müşterilerine bir an önce kredi verebilmek adına uzun prosedürlerden uzak duruyor.