Ziraat Bankası'nın önemli bir kampanyası duyuruldu. Bankkart ile yapacağınız harcamalarda 300 TL bonus sizi bekliyor. Diğer alışverişlerinizde indirimli harcama yapmak isterseniz fırsatlarla dolu dünyaya hemen katılın. İşte kamu bankasında kampanya başvuru şartları ve son tarih...

Ziraaat Bankası müşterileri için önemli bir kampanya başlatıldı. Ziraat Bankkart ile üye işyerlerinden yapacağınız alışverişlerde bonus fırsatı sizi beklemekte. Bu sayede sizler de 300 TL'ye kadar bonus ödemesi alabileceksiniz. Bonuslarınızı ise alışverişlerinizde kullanma fırsatına sahip olacaksınız. Peki başvuru şartları nedir?

Ziraat Bankası Bonus Kampanyası! 

Ziraat Bankası anlaşmalı market, bakkal, kasap, manav ve şarküteri üye işyerleri üzerinden yapacağınız her 300 TL ve üzeri alışverişte 30 TL kazanacaksınız. Toplamda ise 300 TL bonus alma hakkınız bulunuyor. Bununla birlikte detaylar yazımızda yerini almakta.

IBAN Numarasına Ödenecek, 100.000 TL'ye Kadar İsteyen Hemen Alacak! IBAN Numarasına Ödenecek, 100.000 TL'ye Kadar İsteyen Hemen Alacak!

30 Nisan'a Kadar Süreniz Var!

Bonus ödemelerinizi almak için 30 Nisan'a kadar süreniz bulunuyor. Kampanya süresi dolana kadar Bankkart ile yapacağınız alışverişler dikkate alınacaktır. Öte yandan kampanyaya dair detaylı bilgi alabilmek adına Ziraat Bankası'nın resmi internet sitesi veya mobil uygulamasını kullanmanız öneriliyor. Harcamalara yönelik alacağınız bonusla birlikte çeşitli kampanyaları inceleyebilirsiniz.