Kanal D'de deprem! Başrollerinde Simay Barlas, Muza Uzunlar, Emre Kınay, Mert Yazıcıoğlu gibi yıldız isimlerin yer aldığı Bir Annenin Günahı dizisi final yaptı. Dün akşam 5.

Kanal D'de deprem! Başrollerinde Simay Barlas, Muza Uzunlar, Emre Kınay, Mert Yazıcıoğlu gibi yıldız isimlerin yer aldığı Bir Annenin Günahı dizisi final yaptı. Dün akşam 5. bölümüyle ekranlara gelen dizi yayından apar topar kaldırıldı. Bir Annenin Günahı dizisi final yaptı! Dizinin sabah saatlerinde çekilen 6. bölümü de yayınlanmama kararı aldı.

Bir Annenin Günahı dizisi bitti!

Show TV ekranlarında yayınlanan Kuzey Yıldızı, TRT ekranlarında yayınlanan Gönül Dağı dizileri Bir Annenin Günahı dizisinin sonu oldu. Bir Annenin Günahı dizisi düşük reytingleri nedeniyle apar topar yayından kaldırıldı.

3 Dizide bitebilir..

Kanal D radikal karar sonrası Sadakatsiz ve arka sokaklar hariç kanalda yayınlanan Hekimoğlu ve İyi Aile Babası dizisini de bitirebileceği konuşuyor. İki diziye de sadece hafta sonu bir şans daha verilecek.

Hekimoğlu gün değiştiriyor!

Kanal D, Bir Annenin Günahı dizisinin bitirmesi sonrası gün değiştirme gündeme geldi. Kanal D Bir Annenin Günahı dizisi yerine Hekimoğlu dizisine cumartesi şans tanıyacak. Salı günü Masumlar Apartmanı ve Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz karşısında eriyen Hekimoğlu, Gönül Dağı ve Kuzey Yıldızı dizilerinden bekleneni alamazsa o da final yapacak.

Oldukça zor günler geçiren Kanal D, Sadakatsiz dizisi için 13. bölüm sonrası yayınlama kararı almak istiyor ancak orjinal format izin vermiyor. Hal böyle olunca 4 dizi birden bitmesi gündemde ancak 3 dizi reyting nedeniyle bitiyor gibi görünüyor.

Bir Annenin Günahı dizisi ekran macerasını tamamlayarak final yaptı.