Kanye West'ten boşanmış olan Kim Kardashian'ın sesi, Drake'in yeni şarkısında yer aldı...

INDEPENDENT sitesinden Inga Parkel’in aktardığı habere göre, Kanadalı rapçi Drake son teklisi Search & Rescue'da, Kim Kardashian ve eski kocası Kanye West arasındaki gergin ilişki hakkında konuştuğu bir ses kaydını kullanarak hayranlarını şaşırttı. Drake, Kim Kardashian'ın Kanye West ile olan ilişkisi hakkında konuştuğu bir ses kaydını sample olarak kullandığı doğrulandı.

Teklisi, ünlü sosyetik simanın realite dizisi Keeping Up With the Kardashians'tan bir kesiti içeriyor. Kayıtta Kardashian'ın annesi Kris Jenner'a "Bu kadar yolu, sırf buraya kadar gelmek ve mutlu olmamak için kat etmedim" dediği duyuluyor. Kardashian, bu açıklamadan hemen önce "Her zaman sadece çocuklarımın bana yeteceğini düşündüm, eşim eyaletten eyalete gidiyordu ve sonra fark ettim ki böyle olmaz" şeklinde konuşuyor.

Madison Beer ifşa görüntüleriyle gündemde! Adı Kenan Yıldız ile aşk haberlerine karışmıştı! Madison Beer ifşa görüntüleriyle gündemde! Adı Kenan Yıldız ile aşk haberlerine karışmıştı!

"Drake'in bu kadar düşük bir seviyeye inmesine şaşırdım"

Kanadalı rapçi Drake'in son teklisi "Search & Rescue"da Kim Kardashian ve eski kocası Kanye West arasındaki gergin ilişkiye dair bir ses kaydını kullanması, sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. Kayıt, Kardashian'ın annesi Kris Jenner'a "Bu kadar yolu, sırf buraya kadar gelmek ve mutlu olmamak için kat etmedim" dediği bir konuşmayı içeriyor.

Kardashian, kaydın yayımlanmasından sonra Twitter'da "Drake'in bu kadar düşük bir seviyeye inmesine şaşırdım" şeklinde bir paylaşımda bulundu.Drake ve Kanye West arasındaki karmaşık ilişki, uzun yıllardır rap dünyasının en tartışmalı konularından biri. West'in son zamanlarda yaptığı ırkçı ve Yahudi düşmanı açıklamaları nedeniyle ciddi tepkiler aldığını da belirtmek gerekir.

Ayrıca eski Donda Academy çalışanları, okulun bir dizi sağlık, güvenlik ve eğitim kuralını ihlal ettiği iddiasıyla haksız fesih davası açmış durumda.Drake ve West'in birbirleriyle karmaşık bir geçmişi var. İkili en son 2021'in aralık ayında Los Angeles'ta ortak bir stadyum konseri vermek için bir araya gelmişti. Drake, tekliyi yayınlamadan önce 21 Savage ile birlikte It's All a Blur adlı bir yaz turnesi yapacak. Turne, 16 Haziran'da New Orleans'ta başlayacak.