Kamu bankaları, kart ile alışveriş yapanlara özel bonus veriyor. Üstelik Ziraat Bankası ve Vakıfbank'ın kampanyasının bitmesine az bir zaman kaldı. Bonus fırsatını kaçırmamak için elinizi çabuk tutmalısınız. Kampanyaya dair detaylar ve bonus bilgileri paylaşıldı.

Ziraat Bankası ve Vakıfbank'ın sunduğu kampanya ile birlikte hediye bonus verileceği öğrenildi. Gıda ve çeşitli sektörlerde yapacağınız alışverişlere bonus fırsatı sunuluyor. Peki kampanyaya katılım sağlamak için son tarih ne zaman? Başvurunuzu hemen yaparsanız sizler de fırsattan yararlanabilirsiniz. Güncel olarak detayları aktarıyoruz.

Ziraat Bankası 150 TL Veriyor!

Market, bakkal, kasap, manav ve şarküteri harcamalarınıza Ziraat Bankası'ndan 150 TL ödeme alacaksınız. Harcamayı Ziraat Bankası'nın kartından gerçekleştirmeniz gerekiyor. Bu harcama sonrasında bonus ödemeleri hesabınıza tanımlanacaktır. Kampanyaya başvuruda bulunmak için 31 Ocak 2023 tarihine kadar süreniz bulunuyor. Bu süreye kadar kampanyayı değerlendirebilir ve harcamalarınıza göre bonus hakkı kazanabilirsiniz. Uygulama katılım sağlama işlemi ise Ziraat Mobil veya Ziraat Bankası internet sitesi üzerinden gerçekleşmektedir.

Milyonlarca Asgari Ücretli Bu Habere Sevinecek! Maaş Zammında Beklenen Oldu! Milyonlarca Asgari Ücretli Bu Habere Sevinecek! Maaş Zammında Beklenen Oldu!

Vakıfbank Bankomat Kartı Olanlara 100 TL!

Vakıfbank'ta Bankomat kartınızı kullanarak yapacağınız 3000 TL ve üzeri alışverişe 100 TL'lik hediye bonus verilecek. Beyaz eşya, mobilya, elektronik ve yapı marketi sektörü üzerinden alışveriş yapması bekleniyor. Bu şartları karşılarsanız sizler de bonusunuzu alabilirsiniz. Kamu bankasındaki kampanyaya katılım tarihinde son gün 31 Ocak 2023 olarak belirlendi. Çeşitli detaylar ve kafanıza takılan her türlü soru için Vakıfbank şubelerine gidebilir, dijital bankacılık veya mobil bankacılığı kullanabilirsiniz.