Katılım bankası müjdeyi verdi ve emekliye 10 bin TL promosyon ödemesi yapacağını duyurdu. Bunu duyan emekliler şimdiden sıraya girdi. EYT'liler de bir yandan emekli olur olmaz katılım bankalarını tercih edebilir. İşte özel ve kamuya rağmen katılım bankasının emekli promosyon kampanyası...

Ziraat Bankası TC Kimlik Numarasına Göre Ödeme! 70.000 TL'ye Kadar Ödeme! Ziraat Bankası TC Kimlik Numarasına Göre Ödeme! 70.000 TL'ye Kadar Ödeme!

Emekliler, en fazla promosyon ödemesi yapan bankaları araştırmakta. Dolayısıyla bu bankalar üzerinden işlem sağlamak için araştırmalarını sürdürüyor. Özel bankalar, kamu bankalarına göre bu konuda daha avantajlı olsa da asıl hamle katılım bankalarından geldi. Katılım bankası üzerinden emekli maaşınızı almayı 3 yıl taahhüt ederseniz sizler de 10 bin TL'ye varan promosyon ödemesi alabileceksiniz.

Kamu Bankaları Ne Kadar Ödüyor?

Kamu bankaları arasında yer alan Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank'ın ödediği en yüksek promosyon miktarı 5000 TL'dir. Geçtiğimiz yıl 750 TL ödemekte olan bankalar, aldıkları zam kararı sonrasında 5000 TL'ye kadar yükseltti. Şimdi ise katılım bankaları daha fazla gündeme gelmeye başladı.

Albaraka Türk Katılım Bankası 10 Bin TL Ödüyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası'ndan gelen açıklamada ise "Emekli maaşını bankamızdan alan müşterilerimiz, 2 otomatik fatura ödeme talimatı vermesi durumunda promosyona ek 500 TL ödül kazanacaktır. Ayrıca müşterilerimizin bankamıza referans olarak yönlendirdikleri her bir yeni emekli maaş müşterisi için 500 TL, toplamda 3.000 TL ödül verilecektir"  ifadesine yer verildi. Bu da demek oluyor ki ek ödemelerle birlikte emeklilere 10 bin TL'lik ödeme sağlanıyor. Net olarak yalnızca maaşa göre verilecek ödeme ise en düşük 4500 en yüksek 6500 TL'dir.