Ziraat Bankası'nın güncel kampanyası ortaya çıktı. Bankanın sunduğu fırsatlara bir yenisi daha eklendi. Gelen haberle birlikte Ziraat Bankası'nda bol bonuslu bir teklif sunuldu. Yapacağınız alışverişlerde ek bonus kazanacaksınız. Kampanyada son başvuru tarihi 31 Ocak 2023 olarak açıklandı.

Ziraat Bankası, önemli bir kampanya ile gündeme geldi. Üstelik bankkartı olan müşterilerine güzel fırsatlar sunuyor. Bunları değerlendirmeleri durumunda bonus elde edecekler. Başvuru tarihine çok az bir süre kaldı. Son tarihi geciktirmezseniz sizler de bonus almaya hak kazanacaksınız.

Ziraat Bankası Bonus Duyurusu Yaptı!

Banka, duyurusunda yapılacak alışverişlere ek toplamda 150 TL'lik bonus vereceğini açıkladı. Resmi açıklamada ''Bankkart’ınız ile ayakkabı, giyim ve aksesuar sektörlerindeki üye işyerlerimizde Bankkart POS’undan tek seferde yapacağınız 400 TL ve üzeri her alışverişinize 30 TL, toplamda 150 TL Bankkart Lira verilecektir.'' ifadesine yer verildi.

Garanti BBVA TC Kimlik Son Rakamları 0-2-4-6-8 Olanlara MÜJDELER Verdi! 10.000 TL'ye Kadar Belgesiz, 50.000 TL'ye Kadar Garanti BBVA TC Kimlik Son Rakamları 0-2-4-6-8 Olanlara MÜJDELER Verdi! 10.000 TL'ye Kadar Belgesiz, 50.000 TL'ye Kadar

Son Başvuru Tarihi 31 Ocak 2023

Ziraat Bankası'nın bonuslu kampanyasında son başvuru tarihi 31 Ocak 2023 olarak açıklandı. Dolayısıyla bu kampanyaya katılım sağlamak isteyenlerin elini çabuk tutması gerekiyor. Birkaç  gün içerisinde kampanya sona erecek. Alışverişleriniz üzerinden bonus kazanmak ve bunları bir sonraki alışverişinizde kullanmak için Ziraat Bankası'nın mobil uygulaması üzerinden detaylara erişim sağlayın.