Ünlü şarkıcı Hadise'ye sosyal medyadan şoke eden sözler!

Son günlerde Beyaz Tv'de Seren Serengil, Arto ve Bircan Bali'nin iddiaları ile karşı karşıaya kalan Hadise'nin düşüşü sürüyor. 

Afra Saraçoğlu’ndan Hayranlarına Jest Afra Saraçoğlu’ndan Hayranlarına Jest

Mehmet Dinçerler ile olan evliliğini magazin basınını uzun süre meşgul ederek noktalayan Hadise son zamanlarda sosyal medyayı ikiye bölmüştü. Dinçerler ile ilişkisi öncesi her zaman kadın hakları konusunda cesur paylaşımlar yapan, sahne kıyafetleri ve şovları ile geri adım atmayan Hadise muhafazakar bir ailenin oğlu olan Dİnçerler ile evliliği sonrası tam tersi bir imaj çizmişti. Hadise boşanma arifesinde ise eski günlerine geri dönmüştü. Ancak bu durum sosyal medya da önce Hadise övülüğüne yol açsa da daha sonra "O kadar kadın hakları deyip, zengin muhafazakar adamla evlenince kendini kapayan kadın mı cesur" yorumları ile sosyal medya çatırdamıştı. 

Ancak asıl çatırdama Beyaz Tv'de Seren Serengil, Arto ve Bircan Bali'nin iddiaları sonrası olmuştu. Her zaman desteklenen Hadise bu sefer eleştirilmeye başlanmıştı. Seren Serengil, Hadise'nin Ebru Gündeş'in kocası Reza Zarrab ile ilişkisi olduğuna dair iddiaları kuvvetlendirmişti. Bu program sonrası Hadise tepki gösteren uzunca bir yazı yazmıştı. Ancak bu yazı önce alkışlansa da daha sonra "Her kendi pisliğin sonrasında alakasızca kadın haklarından dem vurarak onu kullanarak arkana destek alamya çalışıyorsun ve kadın haklarını kadınlık değerlerini sen aşağıya çekiyorsun asıl yeter" yorumlarını çoğaltmıştı. 

0x0-1672009300579

Şimdi bu duruma bir örnek daha geldi. Hadise'nin eski sevgilisi Kaan Yıldırım'ın köpeği Benek'i ne kadar sevdiği ve ona instagram sayfası açtığı biliniyordu. Benek'in instagram hesabından yapılan paylaşım "Hadise gündem değiştirmeye gündem olmaya çalışıyor" yorumlarını ayyuka çıkardı. Benek'in instagram hesabı hacklenmiş ve sayfadan önce Kaan Yıldırım'ın doğum günü için "İyi ki doğdun Babacım" paylaşımı yapılmıştı. Daha sonra ise "Seni özledim anne" paylaşımı yapılarak Yıldırım'ın yeni sevgilisi Pınar Deniz değil, Hadise'nin kast edildiği anlaşılıyordu. Sosyal medyada iddialara göre bu paylaşımı Hadise gündem değiştirmek için yaptırdı.