Kerem Bursin rol arkadaşı Melisa Döngel'i yaşadığı zor günlerin yayılması sonrası yalnız bırakmadı. Kerem Bursin Melisa Döngel'in yanında olduğunu yazdığı bir yazı yazdı!

Kerem Bursin, Melisa Döngel'e sahip çıktı. Zor günler geçirdiği ortaya çıkan güzel ve başarılı oyuncu Melisa Döngel'e destek mesajları yağıyor!

Melisa Döngel'in Sen Çal Kapımı dizisinden arkdaşları Melisa Döngel için destek yazıları paylaşmaya başladı!

Sen Çal Kapımı dizisinde Ceren, Aşk Mantık İntikam dizisinde Çağla karkaterlerine hayat veren Melisa Döngel'in 2 yıl önce öz babası tarafından cinsel istismara uğradığı ve babasının cezaevine girdiği ortaya çıktı. Ayrıca Melisa Döngel'in 17 yaşındaki kız kardeşi Elif Dömgel'i de annesinin bakamıyorum diyerek ablası Melisa Döngel'in yanına gönderdiği ortaya çıktı.

Tüm bunların üzerine tacizci babanın 17 yaşındaki kızı Elif Döngel'in velayetini almak için mahkemeye başvurduğu ve kızı Melisa Döngel'in kötü yaşamı var diyerek 17 yaşındaki Elif Döngel'in velayetinin ya kendisine yada devlet korumasına aldırmaya çalıştığı öğrenildi.

Ziraat Bankası TC Kimlik Numarasına Göre Ödeme! 70.000 TL'ye Kadar Ödeme! Ziraat Bankası TC Kimlik Numarasına Göre Ödeme! 70.000 TL'ye Kadar Ödeme!

Melisa Döngel'in ise kız kardeşini almak için hukuk mücadelesi verdiği ve "Kardeşimi asla o adama bırakmayacağım, yaşadıklarımı yaşamayacak" dediği ortaya çıktı.

KEREM BURSİN'DEN DESTEK!

Melisa Döngel'in Sen Çal Kapımı dizisinden rol arkadaşı Kerem Bursin Instaragram hesabından "Canım Melisa'm hep burdayım. Senin için hep Yanındayım" yazdı ve Melisa Döngel Yalnız Değildir etiketi ile paylaştı.