Magazinin en çok cevap bulmak istediği soru Hande Erçel ve Kerem Bursin sevgili mi? Hande Erçel ve Kerem Bursin aşk mı yaşıyor? HanKer kısa sürede rekor kırdı! Hande Erçel ve Kerem Bursin sevgili mi? Gün içerisinde İstinye Park'ta yakalanan Hande Erçel

Magazinin en çok cevap bulmak istediği soru Hande Erçel ve Kerem Bursin sevgili mi? Hande Erçel ve Kerem Bursin aşk mı yaşıyor? HanKer kısa sürede rekor kırdı!

Hande Erçel ve Kerem Bursin sevgili mi?

Gün içerisinde İstinye Park'ta yakalanan Hande Erçel ve Kerem Bursin sevgili mi sorusu yanıt arıyor. Hande Erçel ve Kerem Bursin sevgili oldukları biliniyor ancak hayranları artık Hande Erçel ve kerem Bursin çiftinden bir açıklama bekliyor. Öyle ki Kerem Bursin sevgiliyiz iması sonrası Hande Erçel ve Kerem Bursin çiftine 10 bin üzerinde destek mesajı yağdı!

Hande Erçel ve Kerem Bursin sevgili olduklarını neden gizliyor?Tüm hayranları ve magazin emekçileri Hande Erçel ve Kerem Bursin aşk yaşadığını biliyor. Ancak Hande Erçel ve kerem Bursin sevgili olduklarını neden açıklamıyor sorusu cevap arıyor! Her iki isimde oldukça popüler, genç ve bekar çiftler! Hande ve Kerem'den aşk açıklaması kısa sürede gelmesi bekleniyor!