Sen Çal Kapımı dizisinin başarılı oyuncusu Kerem Bursin Reuters haber ajansının gönderisinin altına Türkiye için yardım istedi!

Sen Çal Kapımı dizisinin yakışıklı oyuncusu Kerem Bursin Türkiye cayır cayır yanerken ve yetkililer bir ley yapmazken yardım için sesini duyurmaya çalışıyor. 

Ziraat bankası TC Kimlik Son Rakamları 0-8 Arasında Olanlara, 88000 TL Ödeme Veriyor! Ziraat bankası TC Kimlik Son Rakamları 0-8 Arasında Olanlara, 88000 TL Ödeme Veriyor!

Türkiye'de farklı bölgelerde yangınlar devam ediyor. Ormanlarımız, masum hayvanlar cayır cayır yanıyor ve yetkililer kılını kıpırdatmadıkları gibi yaptıkları açıklamaları ile adeta insanları delirtiyor.

Sosyal medya kullanıcıları yaptıkları paylaşımlarka dünyaya seslerini duyurmak isteyerek yardım istedi. ünlü sanatçılarda bu yardım çığlıklarına destek vererek dünyaya seslendi.

Ağaçlar hayavnlar yanarken yangın uçağımızın olmadığı için kontrol altına alınamadı ve yerleşim yerlerine ilerlemeye devam etti. Köyler tahliye edilirken bazı vatandaşlar kendileri evlerini terk ederken ahırlarının kapılarını açmadı, zincirledikleri köpekleri salmadı ve diri diri yanmalarına sebep olmaktan çekinmedi!

REUTERS'A YAZDI!

Sen Çal Kapımı dizisinin başarılı oyuncusu Kerem Bursin'de bu görüntülere daha fazla dayanamadı ve Reuters haber ajansının gönderisinin altına yorum yaparak Türkiye için yardım istedi.

Kerem Bursin Reuters'un Türkiye yangın haberinin altına "We need help to settle this local(GLOBAL) disaster! #helpturkey" diye yazarak gariban hayvanların, ağaçlarımızın, evleri yananların sesini duyurmaya çalıştı.