Kerem Kamışlı Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Serveti Ne Kadar? Babası Kim? Hangi Holding?

Şevval Şahin'in adının anıldığı Marcus Aral'ın herkesin içinde bir restoranda denize attığı Kerem Kamışlı kimdir? Kerem Kamışlı nereli? Kerem Kamışlı serveti? Kerem Kamışlı kaç yaşında?

Gündem 24.06.2021 - 22:02 24.06.2021 - 22:03 Ece Sahan

Şevval Şahin'in Marcus Aral'ı aldattığı Kerem Kamışlı kimdir? Şevval Şahin'in eski sevgilisi Marcus Aral Kerem Kamışlı'yı herkesin içinde lüks bir restoranda sandalyesi ile birlikte denize attı!

Kerem Kamışlı kimdir merak konusu oldu? Kerem Kamışlı kimdir? Kerem Kamışlı  nereli? Kerem Kamışlı  babası kim? Kerem Kamışlı serveti ne? Kerem Kamışlı hangi aile? Kerem Kamışlı hangi holdinglerin sahibi? Kerem Kamışlı eski sevgilileri kim?

Kerem Kamışlı Kimdir?

Esas Holding yönetim kurulu başkanı yardımcısı Emine Sabancı ve Erhan Kamışlı'nın oğlu olan Kerem Kamışlı'nın Fethi Kamışlı adında bir de erkek kardeşi vardır.

Kerem Kamışlı liseyi İsviçre'de Lugano'da okumuş. 16 yaşında İsviçre'ye gitmiş. Üniversiteyi Boston'da finans okumuştur. Mezun olunca Londra'ya taşınmış. Londra'da iki buçuk sene çalışmış ve sonra Türkiye'ye dönmüş. Ayakkabı Dünyası şirketinin sahibi.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@