Kılıçdaroğlu Trabzon’da konuştu: Asıl milliyetçiler biziz!...

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Trabzon’a gitmesi üzerine yaptığı konuşmada şu sözleri söyledi: “Ekrem İmamoğlu ve Mansur Yavaş inşallah cumhurbaşkanı yardımcıları olacaklar.” Ek olarak gerçek milliyetçilerin kendileri olduğunu belirtti ve şu açıklamada bulundu: “Asıl milliyetçiler biziz, milliyetçilik, Türk lirasını güçlü tutmaktır.”

Kemal Kılıçdaroğlu, Trabzon’daki Millet Buluşması’nda konuştu

CHP Genel Başkanı ve aynı zamanda Millet İttifakı cumhurbaşkanı adayı olan Kemal Kılıçdaroğlu ve Cumhurbaşkanı yardımcısı adayı ve aynı zamanda İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı olan Ekrem İmamoğlu, Trabzon’da gerçekleşen Millet Buluşması’nda yer aldılar. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı Ekrem İmamoğlu, Trabzon’daki Millet Buluşması’nda konuştular.

CHP Genel Başkanı ve Millet İttifakı’nın cumhurbaşkanı adayı olan Kemal Kılıçdaroğlu, Türkiye’nin huzura ihtiyacı olduğunu söyledi ve şu sözleri ekledi: “Başı açık ve kapalı diye kadınları ayırdık. Bu ayrımcılıktan sıkılmadık mı?” diye soru yönelten CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ardından şunu ekledi: “Bu ayrımcılığı bitireceğim, 85 milyonu kucaklaştıracağım.” CHP Genel Başkanı ve Millet İttifakı cumhurbaşkanı adayı olan Kemal Kılıçdaroğlu, seçildiği zaman bayram ikramiyesini asgari ücrete kadar çıkaracağı vaadinde bulundu.

Erkekler futbolda 1959'dan günümüze devam eden Süper Lig tarihinde en fazla küme düşen takım hangisidir? Erkekler futbolda 1959'dan günümüze devam eden Süper Lig tarihinde en fazla küme düşen takım hangisidir?

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun konuşması

“Beni Kemal Kılıçdaroğlu İstanbul Belediye Başkanı adayı yaptı ama bunlar peki ne yaptı? 16 milyon İstanbul vatandaşı oy verdi, Ekrem İmamoğlu İstanbul’un başkan adayı oldu ama onlar uydurma bir davayı savunarak Trabzonlu Ekrem İmamoğlu’nu görevinden etmeye kalktılar. Ama bunlar Ekrem İmamoğlu’nun arkasında Trabzon’nun olduğunu gözden kaçırdılar. Ekrem İmamoğlu’nun arkasında Trabzon, Karadeniz hatta tüm Türkiye var.”