ATV ekranlarında uzun yıllardır yayınlanan ve Kenan Işık'tan bu yana birçok sunucunun değiştiği, son olarak Kenan İmirzalıoğlu'nun sunuculuğunda ekranlara gelen Kim Milyoner Olmak İster yarışması final mi yaptı? 2 haftadır art arda yeni bölümü yayınlanmay

ATV ekranlarında uzun yıllardır yayınlanan ve Kenan Işık'tan bu yana birçok sunucunun değiştiği, son olarak Kenan İmirzalıoğlu'nun sunuculuğunda ekranlara gelen Kim Milyoner Olmak İster yarışması final mi yaptı? 2 haftadır art arda yeni bölümü yayınlanmayan Kim Milyoner Olmak İster yarışması, 23 Ocak Cumartesi akşamı da yeni bölümüyle ekranlarda olmayınca izleyiciler merakla araştırmalara başladılar. Kim Milyoner Olmak İster'in yeni bölümünün neden yayınlanmadığını merak eden izleyiciler yarışmanın final yapıp yapmadığını yahut bitip bitmediğini öğrenmek istiyorlar.

Kim Milyoner Olmak İster Final Mi Yaptı?

Kim Milyoner Olmak İster yarışması yeni yılda (2021) hiç yeni bölümüyle ekranlara gelmedi. ATV ekranlarında uzun yıllardır izleyicisiyle buluşan ve artık fenomen hale gelen bilgi yarışması Kim Milyoner Olmak İster'in final yapıp yapmadığıyla ilgili ATV'den henüz resmi bir açıklama gelmiş değil. Yarışmanın sunucusu Kenan İmirzalıoğlu da Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının geleceğine ilişkin bir açıklama paylaşmadı. Hal böyle olunca izleyiciler de merakla yarışmanın bitip bitmediğini öğrenmeye çalışıyor. Ancak şuan için Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının akıbetiyle ilgili kesin bir bilgi yok.

ATV Kanal yönetiminin aldığı karar çerçevesinde Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının bir süre ekranlara gelmeyip ara vereceği, kısa bir aranın ardından yeni bölümleriyle tekrar kaldığı yerden, ATV ekranlarında yayınlanmaya devam edeceği iddia ediliyor.

ATV Kim Milyoner Olmak İster Yeni Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

ATV ekranlarının sevilen ve reyting rekortmeni yarışması Kim Milyoner Olmak İster'in yeni bölümünün yayınlanacağı tarih yukarıda da belirtildiği üzere henüz bilinemiyor. Yarışmanın final yapıp yapmadığı dahi belirtilmedi. Ancak yine de reytinglerde iyi sonuçlar alan ve artık ATV ekranlarında 'kökleşen' Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının biteceği düşünülmüyor. Kim Milyoner Olmak İster yeni bölümüyle ilgili ATV'den kısa zamanda bir açıklama gelmesi bekleniyor.