Kimlik kartı numarası üzerinden sizlere 25000 TL Ödeme yapacak olan bankaların listesi yayınlandı...

Kimlik kartı üzerinden 25.000 TL'ye kadar bireysel ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen vatandaşlar için yapılan yeni kampanyalarda aralık ayı sonuna kadar devam edecek olan bu kampanyalara katılmak isteyen tüm vatandaşlara duyuru paylaşıldı. 25.000 TL ihtiyaç kredisi almak istiyorsanız ve başvurunuzu bankalar üzerinden gerçekleştirmek istiyorsanız Kredi işlemlerinizi aşağıdaki bankalar üzerinden hızlı bir şekilde yapabilir onaylanan kredilerinizi hemen aynı gün içinde kullanabilir veya banka şubelerine giderek mesai saatleri içerisinde 25.000 TL 36 ay vadeli Kredi kullanabilirsiniz.

25.000 TL ihtiyaç kredisi veren bankalar

Qnb Finansbank yapmış olduğu kampanya ile birlikte TC kimlik numarası üzerinden yapacağı sorgulama sonrasında vatandaşlara 25.000 TL kredi verip vermeyeceğini duyurdu. T.c kimlik numaranızı 50-30 numarasına mesaj olarak göndermeniz durumunda ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilecek ve onaylanan tutarı 5 dakika içerisinde sizlere gelecek olan kısa mesaj ile birlikte hemen görebileceksiniz. Qnb Finansbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunarak kredi onayı alan tüm vatandaşlar nakit ihtiyacı olmaları durumunda bu parayı isterlerse banka şubelerinden sadece kimlikleri ile birlikte isterlerse de internet bankacılığı uygulamaları üzerinden kullanabilir.

Akbank Hesabı Olanlar İçin Son Dakika: 10.000 TL Bankamatik Kartınıza Ödeme! Akbank Hesabı Olanlar İçin Son Dakika: 10.000 TL Bankamatik Kartınıza Ödeme!

Sadece qnb Finansbank değil Akbank Yapı Kredi Bankası Denizbank ve Garanti Bankası üzerinde de hesabı olan vatandaşlar kendi banka hesapları üzerinden alacakları internet bankacılığı şifresi ile birlikte ihtiyaç kredisi başvurularını mobil uygulamalar aracılığı ile birlikte veya internet şubesi aracılığı ile kullanarak 25.000 TL krediyi Kendi hesabına yatırabilir.