Kimlik Kartınıza Bakın! TC Kimlik Numarası Son Hanesi 0-2-4-6-8 Olanlara 70.000 TL Ödemeler Gerçekleşiyor! Son Dakika 

Son zamanlarda yaşanan ekonomik kriz sebebiyle birlikte bankalar vatandaşlara gelir belgesiz olarak kimlik numaraları üzerinden yapılacak olan sorgulamalar sonrasında yüksek limitli krediler vermeye başladık. Kredi başvurusunda bulunacak olan kişiler, özellikle borç kapatma kredisi almak istiyorlarsa, özel bankaların başlatmış olduğu kredi kampanyaları ile birlikte daha rahat bir nefes alarak uzun vadelerde kredi ödemeleri yapabilmektedirler. 70000 TL ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlar için kredi kampanyası başlatan Akbank, kimlik numaranız üzerinden yapılacak olan sorgulamada, banka kredi puanı ve banka kredi sicili uygun olması durumunda sizlere 24 ay vadeli olarak hemen gelir belgesiz kredi verecek. 

Cumhurbaşkanı onayı ile 15 milyon emekliye 10000 TL ek ödeme verilecek Cumhurbaşkanı onayı ile 15 milyon emekliye 10000 TL ek ödeme verilecek

Akbank 70000 TL kredi başvurusu

Akbank üzerinden başlatılan İhtiyaç Kredisi kampanyasından 24 ay vadeli ve 36 ay vadeli kredi seçenekleriyle birlikte sizlerde bu bankanın başlatmış olduğu, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılabilirsiniz. Akbank, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru sonrasında başvurularını gerçekleştirecek, kredi kullanmak isteyen kişilere 90 gün ertelemeli olarak işlem yapabileceğinizi söyleyebiliriz. 

Akbank 70000 TL İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar için yapılan bu kampanyada 3 ay ertelemeli olarak kredi kullanmak isteyen kişilere banka ayrıca cep telefonunuz üzerinden SMS atarak da sizlere sonuç verecektir. Cep telefonunuz üzerinden kredi yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı yazarak, Akbank'ın SMS Kredi, servis numarası olan 44 25 numarasına bu mesajı göndermeniz durumunda, Akbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmuş olacaksınız. Cep telefonunuz üzerinden yapılan başvurular sonrasında ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilere aynı gün içinde hizmet verilmektedir. 

Akbank müşterisi olan vatandaşlar ise şubelere gitmeden kredi kullanmak istiyorlarsa hemen kendi hesapları üzerinden alacakları internet bankacılığı şifresiyle birlikte Akbank Direkt uygulamasına giriş yaparak buradan kredi başvurusunda bulunabiliyor. Akbank Direkt uygulaması üzerinden yapmış olduğunuz ihtiyaç kredisi başvurusu sonrasında sizlere 5 dakika içerisinde sonuç verileri ve onaylanan kredi tutarı hakkında bilgilerde, SMS ile sizlere gönderilmektedir. Cep telefonunuz üzerinden mesaj atarak ve kulak, Bank, direkt uygulamasını kullanarak başvuru yapacak olan tüm vatandaşlara bankalar 5 dakika içerisinde sonuç vermektedir.