Kimlik numaranız üzerinden 5000 TL ödeme veriliyor! Son dakika haberi geldi

5000 TL ve üzerinde ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişiler artık SMS atarak hemen acil nakit ihtiyaçlarını karşılayabileceklerdir. 5000 TL ihtiyaç kredisi için banka şubelerine gitmeden başvuru yaparak onay olup alamayacağınız öğrenebilirsiniz.

5000 TL ve üzerinde yapılacak olan Kredi başvurularında bankalar kişilerin Kredi politikalarına uygun olması durumunda hemen Kredi onayını verecektir.

5000 TL ve üzerinde ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişiler SMS atarak kredi başvurusu yapmak istiyorsa özel bankalar üzerinden bu işlemleri istedikleri zaman yapabileceklerdir. 

5000 TL kredi başvurusu Finansbank...

5000 TL ve üzerinde ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyen kişilerin başvuru yapmak istedikleri bankaların başında gelen Finansbank 5030 SMS numarası ile müşterilerine 5 dakika içerisinde Kredi sonucu sunmaktadır.

Ziraat Bankası TC Kimlik Numarasına Göre Ödeme! 70.000 TL'ye Kadar Ödeme! Ziraat Bankası TC Kimlik Numarasına Göre Ödeme! 70.000 TL'ye Kadar Ödeme!

5030 SMS numarasına göndermiş olduğunuz mesaj sonrasında banka sizlere 36 ay vadeye kadar hızlı bir şekilde ihtiyaç kredisi imkanı sağlayacaktır.

5030 numarasından t.c. kimlik numaranızı göndererek mesaj göndereyim işlemlerini bitirebilir 5 dakika içerisinde ne kadar kredi onayı aldığınız ile birlikte hangi faiz oranları ile kredi kullanacağınızı görebilirsiniz. 

5000 TL kredi başvurusu ING bank...

ING bank üzerinden de 36 ay vadeye kadar 5000 TL ve üzerinde ihtiyaç kredisi başvurusu yapılıyor. ING bank'ın resmi internet sitesi üzerinden de yapabileceğiniz bu Kredi başvurularında ayrıca SMS atarak da hızlı bir şekilde başvuru imkanı sağlanıyor. ING bank kredi notuna göre faiz oranı uygulayan bankaların başında gelmektedir. 1600 ve üzerinde kredi notunuz varsa ING bank'ın yapmış olduğu kampanyalar da uygun faiz oranları ile işlem yapabilirsiniz.

5000 TL kredi başvurusu Aktif bank...

5000 TL kredi kullanmak isteyen kişiler eğer kredi notu yüzünden onay alamıyorsa aktif bank üzerinden kredi başvurusu yaparlarsa hemen onay alabilecek ve isterlerse kredilerine ev veya iş adreslerinde de kullanabileceklerdir. 5000 TL aktif bank kredisi için kredi yazın boşluk bırakın ve TC kimlik numaranızı 3050 numarasına gönderin. 10 dakika içerisinde sizlere Kredi sonucu gelecek ve onaylanan kredi'nin ne kadar olduğu hakkında bilgileri mesajda görebileceksiniz.