Her yayınlandığı bölüm 4 milyondan fazla kişi tarafından izlenen, Hasan Can Kaya sunumuyla ekranlara gelen ve kendi formatı olan Konuşanlar bu hafta yeni bölümü yayınlanmadı. Hasan Can Kaya, salı günleri yayınlamadığı bölümler için açıklamalar yapardı.

Emekliye Müjde! Emekli Hesaplarınızı Kontrol Edin! 100.000 TL'ye Kadar Ödeme Verilecek Emekliye Müjde! Emekli Hesaplarınızı Kontrol Edin! 100.000 TL'ye Kadar Ödeme Verilecek
Her yayınlandığı bölüm 4 milyondan fazla kişi tarafından izlenen, Hasan Can Kaya sunumuyla ekranlara gelen ve kendi formatı olan Konuşanlar bu hafta yeni bölümü yayınlanmadı. Hasan Can Kaya, salı günleri yayınlamadığı bölümler için açıklamalar yapardı. Ancak bu hafta Konuşanlar yayınlanmadı. Hasan can Kaya henüz bir açıklama yapmadı için akıllara bitti mi final mi yaptı sorusu geliyor.

Konuşanlar neden yok?

Geçtiğimiz hafta yasaklar nedeniyle hafta sonu çekilen Konuşanlar, son dakika bildirilmesi nedeniyle 1 hafta ileri tarihe ertelenmiş ve saat olarak öne çekilmişti. 21:00'den sonra çekilen program yasak nedeniyle 1 hafta sarktı. Bu sebeple Konuşanlar bu hafta yayınlanmayacak. Ancak Pandemi'de Hasan Can Kaya cuma gününe yetiştirmek için çalıştıklarını duyurdu.

Konuşanlar 32. bölüm belki cuma günü gelir..

Montaj çalışmaları biterse Konuşanlar 32. bölümü Cuma günü gelecek. Cuma günü tüm hayranları Konuşanlar'ın son bölümünü izleyebilecek. Ancak gelmezse Konuşanlar 32. bölüm 22 Aralık salı günü yayınlanacak.

Hasan Can Kaya'da Exxen'de!

Acun ılıcalı'nın Ocak ayı itibariyle yayına başlatacağı Exxen'de Hasan Can Kaya'da yer alacak. Hasan Can Kaya Konuşanlar olmasa da farklı bir formatla Exxen'de yer alacak.