Son dakika! Konya Ankara yolu kapandı mı, açık mı? Konya Ankara yolu son durum ne? Konya Ankara yolu ne zaman açılacak? Sürücüler yollarda kaldı. Konya Ankara yolu son durum herkes tarafından merak ediliyor. Peki, yollarda son durum ne?

Konya-Ankara yolu son dakika kapandı mı? Konya Ankara yolu açık mı, ulaşım var mı? Türkiye’de etkili olmaya devam eden yoğun kar yağışı yolların durumunu da olumsuz etkiliyor. Sürücüler günlerdir yapılan uyarılara rağmen kara yollarda yakalandı. Özellikle İç Anadolu Bölgesi’nde şu anda çok sayıda yol ulaşıma kapanmış durumda. En çok merak edilen ise Konya-Ankara yolu açık mı, kapalı mı? Sorusunun yanıtı oldu. Peki Konya-Ankara yolu son dakika kapandı mı? Konya Ankara yolu açık mı, ulaşım var mı?

Gözden kaçırmayın

Yazmasak Olmazdı! Bunu Söyleyen Bir Bakan Hem de Adalet Bakanı! Dünya Tarihine Geçti! Yazmasak Olmazdı! Bunu Söyleyen Bir Bakan Hem de Adalet Bakanı! Dünya Tarihine Geçti!

Sibirya üzerinden gelen soğuk hava dalgası tüm Türkiye’yi etkisi altına almış durumda. İstanbul, Ankara, Bolu, Bursa, Düzce, Balıkesir ve daha bir çok ilde kar yağışı etkisini arttırmaya devam ediyor. Özellikle İç Anadolu Bölgesinde kar yağışı nedeniyle bir çok yol da trafiğe kapandı. Sürücüler yapılan tüm uyarılara rağmen yollarda kaldı. Şu saatlerde ise özellikle Konya Ankara yolu son durum merak ediliyor. Peki Konya Ankara yolu kapalı mı? Konya-Ankara yolu son dakika kapandı mı? Konya Ankara yolu açık mı, ulaşım var mı?

11 Mart 2022 Konya Ankara yolu kapandı mı?

Konya’da kar yağışı ve soğuk hava etkili olmaya devam ediyor. Bugün kentte 16 ilçede olumsuz hava koşulları nedeniyle eğitime de ara verildi. Ulaşımda da akşamalar olduğu bilgisi gelirken, bazı yollar ulaşıma kağandı. Konya-Ankara yolunun son dakika durumu ise sürücüler tarafından merak ediliyor. Şu anda Konya Ankara yolunda ulaşım kontrollü olarak sağlanıyor. Kar yağışının hala etkisini  sürdürdüğü bölgede ekipler sürekli olarak yolları açmaya devam ediyor.

Konya Ankara yolu açık mı?

Şu saatlerde Konya Seydişehir karayolunda özellikle otobüs, kamyon, tır, çekici gibi araçların geçişine izin verilmiyor. Seydişehir-Antalya karayolu ise şu saatlerde tamamen trafiğe kapatılmış durumda. Konya-Isparta yolunda da uzun ve geniş araçların geçişine izin verilmiyor. Sürücülerin trafiğe çıkmadan önce Yol durumunu Kontrol etmesi tavsiye ediliyor.