Halkbank ve Vakıfbank gibi devlet bankaları ellerindeki konut miktarını azaltmak için ucuza evler satıyor. 180 ay vadeli ve %0.99 faiz oranıyla uygun fiyatlı konut sahibi olmak artık çok kolay. Ederinden daha ucuza satılan bu konutlar ev sahibi olmak isteyenlerin imdadına yetişiyor. Özellikle son senelerde bankalar ödemelerini alamadı.

Vatandaş bu fiyatları daha önce görmedi. 180 ay vadeyle yarı fiyatına satılık evler! Vakıfbank ve Halkbank konut satış ilanları... İpotek gösterilen evler bir bir tahsil edilince devlet bankalarının konut stoku da oldukça arttı. Bu yüzden bankalar hem konutları oldukça indirimli fiyata vermeye başladı hem de düşük faiz oranı ve 180 ay vade imkanı sundu. Bankaların elindeki taşınmaz miktarı yüksek sayılara ulaşınca damping başlatma kararı alındı. Konutlara ederinden %20 civarında indirim de yapıldı. Uzun vadeler halinde ev almayı istediğiniz zaman Halkbank her zaman ayrıcalıklı fırsatlarıyla ön plana çıkmayı başarmış olan bir bankadır. Bu kapsamda Halkbankası satılık konutlarına dair kapsamlı bir araştırmanın içerisinde yer almak beraberinde önemli kazanımları getirmektedir. Böylece ayrıcalıklı fırsatlarla ev sahibi olabilirsiniz!

Halkbank ve Vakıfbank gibi devlet bankaları ellerindeki konut sayısını azaltmak amacıyla ucuza evler satıyor. 180 ay vadeli ve %0.99 faiz oranıyla makul fiyatlı konut sahibi olmak bundan sonra çok kolay. Ederinden daha ucuza satılan bu konutlar ev sahibi olmak isteyenlerin imdadına yetişiyor. Genellikle son yıllarda bankalar ödemelerini alamadı.

Halkbank Satılık Konutlar

Gözden kaçırmayın

SKANDAL! Şimdi de Ruslar Erdoğan İle Dalga Gelçti! "Veto etmez. Para sözünü çok seviyor" Ve "Ücretsiz olmaz" Denildi... SKANDAL! Şimdi de Ruslar Erdoğan İle Dalga Gelçti! "Veto etmez. Para sözünü çok seviyor" Ve "Ücretsiz olmaz" Denildi...

Halkbank gayrimenkul com tr sitesinden Halkbank’ın satışa sunduğu gayrimenkullere ulaşabilirsiniz. Banka elinde bulundurduğu çok sayıdaki gayrimenkul yükünü azaltırken alıcıya da uzun vadeli uygun fiyata ev imkanı sunuyor. Halkbank’tan konut almak için öncelikle üyelik işlemlerini tamamlamak gerekiyor. Halkbank şubelerinden yüz yüze başlatılan işlemler konut ilanlarını inceleme ile devam ediyor. Ayrıca arsa ve dükkan satışı da yapılıyor.

Vakıfbank Satılık Konutlar

Vakıfbank’ın elinde bulundurduğu stokta oldukça fazla konut bulunmaktadır. Bu konutlar 19.000 TL gibi cüzi miktarlardan başlayan bir fiyat skalasına sahiptir. Hem indirimli fiyattan daire sahibi olmak hem de uzun vade ve düşük faiz oranıyla ev satın almak Vakıfbank ile artık çok kolay. Vakıfbank resmi internet sitesi üzerinden bankasın satışa sunduğu konut ve gayrimenkullere ulaşmak mümkün.

Halkbank’ta olduğu gibi Vakıfbank da arsa ve dükkan satışları yapıyor. Banka satışa sunduğu tüm ilanlar için Vakıfbank Banak Gayrimenkul konut kampanyasını uyguluyor. Bu kampanya dahilinde taşınmazlar 180 ay vade ve %0.99 faiz oranı ile satışa çıkarılıyor.