SOSYETE VE UNLU ISIMLER KORONAVIRUS SALGININI ALDIRIS ETMEDEN PARTI SKANDALLARINA DEVAM EDIYOR. IS INSANI CANER KARALOGLU, YENIKOY'DEKI VILLASINDA YINE BIR PARTI SKANDALINA IMZA ATTI. MASKE VE MESAFE KURALLARININ HICE SAYILDIGI PARTIYE BASKIN YAPAN POLIS

Türkiye'nin yüz ölçümü yaklaşık 780 bin kilometrekareyken en büyük il Konya'nın yüz ölçümü yaklaşık kaç kilometrekaredir Türkiye'nin yüz ölçümü yaklaşık 780 bin kilometrekareyken en büyük il Konya'nın yüz ölçümü yaklaşık kaç kilometrekaredir
Sosyeteden ünlü isimlerin düzenlediği partilerde evlerin önünde bekleyen polisler, koronavirüs yasakları kapsamında davetlilere cezalar yağdırıyor. Önceki günlerde bir partiden çıkarken kameralara yakalanan oyuncu Öykü Çelik eleştirilerin odağına yerleşmişti. Bir YouTube kanalına katılan Çelik, kendisine yöneltilen eleştirilere yanıt verdi.


"Alkol almadan da eğlenirim"


Bir YouTube kanalında Cihan Şensözlü'nün konuğu olan Öykü Çelik, magazin gündemine düşecek açıklamalarda bulundu. Koronavirüs yasaklarına rağmen soluğu partilerde alan Öykü Çelik, normalde parti parti gezen birisi olmadığını söyledi. Alkol almadan da eğlenebildiğini kaydeden Çelik, yardım yapsa bir haftada duyulacağını ancak partiye katılınca hemen gündem olduğunu belirtti.


"Orada 40 ya da 50 kişi vardı"


Oyuncu Öykü Çelik, sosyal medyadan gelen mesajlarda, kendi yüzünden küçük çocukların koronavirüse yakalandığının iddia edildiğini söyledi. Kendisine koronavirüs bulaşmadığını bildiğini kaydeden Çelik, katıldığı partide sadece 40 ya da 50 kişi olduğunu ifade etti.

"K.çına kadar mini etek giyip..."


Okul dönemlerinde kavgacı bir tip olduğunu belirten Çelik, Trabzon Lisesi mezunu olduğunu söyledi. "K.çına kadar mini etek giyip okula gitmiş kızlarla" kendisinin bir tutulamayacağını aktaran Çelik, yorumlara isyan etti. Yıllar boyunca giydiği uzun etekle büyüdüğünü söyleyen Çelik, bu saatten sonra kültürünün reddedemeyeceğini kaydetti.