Akbank, Garanti Bankası, Halkbank, Vakıfbank, Ziraat Bankası ve daha pek çok bankaya borcunuz var ise ödemenin yolu mevcut. Kredi yapılandırdığı halde ödemekte zorluk çekenlere de bu fırsat sunulacak. Borç kapatma ve yeniden taksitlendirme işlemleri İnternet Vergi Dairesi ile sağlanabiliyor.

Kredi borcu olanlar ve bunu nasıl kapatacağını bilemeyenler için önemli bir uygulama mevcut. Akbank, Garanti Bankası, İş Bankası, Halkbank, Ziraat Bankası ve Vakıfbank gibi  bankalara borcu olanlara önemli fırsatlar sunulacak. Borcunuzu kapatmak istiyorsanız yapmanız gereken şey basittir. Bu noktada atmanız gereken ilk adımdan söz edeceğiz. Daha önce kredi yapılandırma işlemi yaptırıp borcunu ödeyemeyen vatandaşlar da bundan yararlanabilecek.

Kredi Borcu Taksitlendirme İşlemi

Kredi borcunuzu İnternet Vergi Dairesi internet girişi aracılığıyla taksitlendirebilirsiniz. 18 ay taksit ile birlikte iki ayda bir ödeme yapmanız mümkün. Öte yandan size özel nasıl bir imkan sağlanabileceğini de buradan kontrol edebiliyorsunuz. Kredi ödeme konusunda borçlandırma ve daha pek çok işlem ile dikkat çekmekte olan İnternet Vergi Dairesi, vatandaşlara en iyi hizmeti sunuyor. Kredi borcu kapatma kredisinden taksitlendirme işlemine kadar detaylara erişmek sizin elinizde.

para-20

Ziraat Bankası TC Kimlik Numarasına Göre Ödeme! 70.000 TL'ye Kadar Ödeme! Ziraat Bankası TC Kimlik Numarasına Göre Ödeme! 70.000 TL'ye Kadar Ödeme!

Borcunuzun %90 Faizi Silinecek

Eğer taksitlendirme işlemi yerine tek seferde borcunuzu öderseniz de %90'lık faiz silim işlemi gerçekleştirilecek. Dolayısıyla buradan tüm borcunuzu kapatmak çok daha mantıklı gözüküyor. İnternet Vergi Dairesi'ne giriş yaparak borçlarınızı taksitlendirebilir veya direkt olarak ödeyebilirsiniz.