Düşük faizli kredilerle birilkte ek masrafların olmadığı kredi kampanyaları sunuluyor. İhtiyaç kredisi çekecekseniz bu fırsatı kaçırmayın. Son zamanlarda nakit ihtiyacınıza birebir çözüm üreten banka, bu sefer faizleri de indirdi. İşte kredi çekecekler için son durum...

Cumhurbaşkanı Açıklama Yaptı! Emekliye 10 bin TL ve 20 bin TL ödeme! Bugün başladı! Cumhurbaşkanı Açıklama Yaptı! Emekliye 10 bin TL ve 20 bin TL ödeme! Bugün başladı!

İhtiyaç kredisi kapsamında ek masrafların yanı sıra düşük faizle kredi veren bankalar dikkat çekiyor. Enpara, müşterilerine en iyi hizmeti sağlayabilmek adına önemli bir kampanya duyurusunda bulundu. Sizler de nakit sıkıntısı çekiyorsanız bir an önce bu kampanyaya katılım sağlayabilirsiniz. Yüksek vade ve düşük faiz üzerinden işlem sağlamak bazı bankalarda mümkün olabiliyor. Enpara da müşteriye bu imkanı sağlayabilmek adına elinden geleni yapmakta.

Dosya Masrafı İstenmiyor!

Enpara'da ihtiyaç kredisi çekerseniz dosya masrafı ödemek zorunda değilsiniz. Üstelik artan faiz oranları yerine çok daha düşük farka sahip faiz aralığı üzerinden kredi ödemesi yapabileceksiniz. Genel olarak, vade sayısı arttıkça faiz oranları da artmaktadır. Enpara'da ise bu makas aralığı çok düşük tutuldu. Böylelikle kredi çekerken kafa karıştıran hiçbir durumla karşılaşmayacaksınız.

Enpara'da Faiz Oranı Yüzde Kaç?

Enpara üzerinden çekeceğiniz ihtiyaç kredisinde faiz oranı %2,39 ile %2,89 arasında değişkenlik gösteriyor. Bu nedenle kredi çekerken vade sayısına da dikkat etmelisiniz. Ödeyebileceğiniz en uygun vade sayısı üzerinden kredi çekmeniz halinde faiz oranı da ona göre daha avantajlı olabilir. Enpara'nın çeşitli fırsatlarına erişim sağlayabilmek adına mobil uygulama veya dijital bankacılık hizmetinden faydalanmanız öneriliyor.