Bireysel kredi kartı başvurusunda bulunanlara özel verilen 10 bin TL için elinizi çabuk tutun. Mart ayından sonra bu fırsatı kaçırabilirsiniz. Banka faizsiz kredi mi veriyor? 10 bin TL'lik nakit ödeme için işte detaylar...

Cumhurbaşkanı onayı ile 15 milyon emekliye 10000 TL ek ödeme verilecek Cumhurbaşkanı onayı ile 15 milyon emekliye 10000 TL ek ödeme verilecek

Bankadan gelen kredi kartı kampanyası müşterileri heyecanlandırdı. Çünkü bireysel kredi kartı başvurusunda bulunanlara özel faizsiz nakit avans imkanı sağlanıyor. Pek çok vatandaş, kredi çekebilmek adına ihtiyaç kredisi tekliflerini inceliyor. Üstelik faiz oranları da üç aşağı beş yukarı aynı. Ancak sıfır faizle kredi çekiyormuşcasına ödeme almak isterseniz Akbank'ın yeni kampanyasına göz atmalısınız.

Faizsiz Nakit Avans Verilecek

Akbank'ın kamapanyası ile birlikte yeni kredi kartı müşterilerine faizsiz nakit avans imkanı sağlanacak. Faizsiz olarak aldığınız nakit avansınızı 6 ay vade ile ödeyebilirsiniz. Bankanın resmi internet sitesi üzerinden gerçekleştirdiği duyuruya da bakmanız tavsiye ediliyor.

Akbank'tan Resmi Açıklama!

Akbank'tan gelen resmi açıklamada aşağıdaki ifadelere yer verildi ve kampanya için şu detaylar paylaşıldı:
"Kampanyadan 1.03.2022 – 31.03.2023 tarihleri arasında Akbank Mobil'i indirip "Akbanklı olmak istiyorum" butonu üzerinden ilerleyerek uzaktan Akbanklı olma sürecini ilk defa tamamlayan yeni Akbanklılar faydalanabilir.
Yukarıda belirtilen tarihler arasında yeni Akbanklı olanların; ilk kez asıl Axess veya Wings karta başvurmaları ve 17.04.2023 tarihine kadar başvurularının onaylanması gerekmektedir."