Vakıfbank, diğer bankalara örnek olacak bir kampanya ile müşterilerinin karşısına çıktı. Vakıfbank'a gelen emekliler geri ödemesiz para alacak. Karşılıksız ödeme almak istiyorsanız bankanın duyurusuna yakından göz atın. Peki emeklilere toplamda ne kadar ödeme yapılacak?

Vakıfbank'ın yeni kampanyasında geri ödemesi şekilde para verileceği belirtildi. Emekli maaşı alanları şaşırtan bu fırsata dair detayları aktaralım. Kamu bankası, son zamanlarda dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Özellikle de söz konusu promosyon ödemesi olduğunda, hem ödeme hem de komisyon avantajında farkını ortaya koydu. 

Vakıfbank Promosyon Ödemeleri 2023

Emekli maaşı 3.500.-TL ye (3.500.-TL hariç) kadar olanlara 3 yıl için toplam 3.000.- TL promosyon ödenecek.
Emekli maaşı 3.500 - 7.500.-TL (7.500.-TL hariç) arasında olanlara 3 yıl için toplam 3.500.- TL promosyon ödenecek.
Emekli maaşı 7.500 – 10.000.-TL (10.000.-TL hariç) arasında olanlara 3 yıl için toplam 4.500.- TL promosyon ödenecek.
Emekli maaşı 10.000.-TL ve üzeri olanlara 3 yıl için toplam 5.000.- TL 3 (üç) yıllık taahhütlü süre için promosyon ödemesi yapılacaktır.

Altına Yatırım Yapanlar Dikkat: Gram ve Çeyrek Altında Yeni Dönem Başlıyor! Güncel Altın Fiyatları Açıklandı! Altına Yatırım Yapanlar Dikkat: Gram ve Çeyrek Altında Yeni Dönem Başlıyor! Güncel Altın Fiyatları Açıklandı!

Vakıfbank Mobil Uygulamasını İndirin!

Vakıfbank'ın mobil uygulamasını indirere promosyon başvuru işlemi için pratik bir yol izleyebilirsiniz. Üstelik emeklilere özel kredi teklifleri ve dahası burada bulunuyor. Promosyon ödemesi ile sınırlı kalmayan banka, emekliler için fırsatları tek tek sıraladı.