Kredi kartı ile alışveriş yapan, düzenli ödeyenler müjde: 50.000 TL daha ödeme alacaksınız

Kredi kartı kullanan ve düzenli alışveriş yapan tüm vatandaşlar için banka tarafından 50.000 TL'ye kadar ödeme alınacağı Haberi geldi. Finansbank tarafından başvurularını gerçekleştirerek nakit kullanacak olan kişilere düzenli olarak kredi kartı kullanıp kredi notunu yüksek tutması durumunda gelir belgesiz ihtiyaç kredisi ödemeleri verileceği açıklandı. 50.000 TL kredi ödemesi almanız durumunda sizlere verilecek olan 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kampanyası ile birlikte 50.000 TL'ye kadar hemen onay alabilecek masrafsız ve gelir belgesiz olarak kredi kullanabileceksiniz.

Qnb Finansbank tarafından başlatılan yeni ihtiyaç kredisi kampanyasında 50.000 TL kredi ödemesi almak isteyen kişilerin bireysel müşteri olması, 18 yaşından büyük olması, ve TC kimlik numarası üzerinden sorgulama sonrasında banka kredi notu yüksek olması gerekiyor.

Emekliye Müjde: TC Kimlik İle Ödeme 19.000 TL Olarak Hesaplara Yatacak! Emekliye Müjde: TC Kimlik İle Ödeme 19.000 TL Olarak Hesaplara Yatacak!

Qnb Finansbank tarafından yapılan yeni ihtiyaç kredisi başvurusunda uygun faiz oranları ile birlikte işlemlerini gerçekleştirecek olan vatandaşlara cep telefonları üzerinden SMS atarak hızlı bir şekilde krediye imkanı sunacak olan bu bankalar 50.000 TL'ye kadar hızlı bir şekilde işlem yapabilirler ve kredi ödemelerini hesaplarını yatırarak kullanmalarına olanak sağlamaktadır.

Cep telefonunuz üzerinden SMS atarak başvurunuzu gerçekleştirebileceğiniz ve ihtiyaç kredisi kullanabileceğiniz bu kampanyalara katılmak isteyen tüm vatandaşların banka müşterileri olmaları durumunda internet bankacılığı uygulamaları üzerinden de işlemlerini gerçekleştirerek Finansbank ihtiyaç kredisi başvurusu yapabileceğini söylemek istiyoruz. 50-30 numarasına t.c kimlik numaranızı göndererek başvurunuzu gerçekleştirmeniz halinde ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmuş olacak ve onaylanan bu kredileri dilediğiniz zaman hesaplarımıza yatırarak hemen aynı gün içinde kullanacaksınız.