Burcu Biricik’ten Reklam Filmi İle İlgili Destek Geldi

Türkiye’nin en çok izlenen ve beğenilen kanalları arasında yerini almayı Başaran Kanal D ekranlarında Perşembe akşamları izleyicileri ile buluşturulan camdaki kız dizisindeki Nalan canlandırması ile Burcu biricik ekranlara geliyor.

Çok sevilen ve oyunculuğu en iyi şekilde yapmaya çalışan ünlü oyuncu Burcu biricik almış olduğu her yapımda hakkını vererek karakterini canlandıran bir isim olmayı başarıyor. Bir başka proje olan hayat şarkısı dizisi ile de çok büyük kitlelere hitap eden ve tanınırlığını arttıran ünlü oyuncu camdaki kız dizisi ile birlikte herkesin gönlünde ayrı bir yere sahip oldu.

 Deprem Seferberliğine Burcu Biricik’ de Katıldı

 6 Şubat 2023 tarihinde Kahramanmaraş merkez üssü 7,7 ve 6.7 şiddetindeki iki büyük sarsıcı depremin ardından yaralar sarılmaya tüm hızıyla devam ediyor. Birçok ünlü sivil toplum kuruluşları belediyeler AFAD ekipleri gibi birçok gruptan yardımcı gönüllüler destek verirken ünlüler arasında Burcu Biricik’te yer alıyor.

Ünlü oyuncu günlerce depremzedeler için hazırlanan malzemelerin toplanması ve bunların bu alana gönderilmesi koordinasyon çalışmalarında yer aldı. İlk günden bu yana çok duyarlı bir kimliği ile sosyal medya hesapları üzerinden birçok duyuruyu paylaşarak depremzedeleri sosyal medya hesapları üzerinden de yardımcı olmaya çalıştı. Son derece samimi ve doğal tavırları ile birlikte çok sevilen ünlü oyuncu ülkemizdeki deprem felaketinin sonucunda AFAD ’ın çalışmalarını takdirle karşıladı.

Ünlü oyuncular sosyal medya hesaplarından yapmış oldukları deprem bölgesinde ihtiyaç oluşan özel listeleri sahada oluşan eksiklikleri milyonlarca hayranlığını bu konuda bilgilendirirken onların da aktif bir şekilde yardımda bulunmasını sağlamaya çalıştı. Kahramanmaraş Merkez’de iki ayrı depremin hemen ardından tarihler 20 Şubat’ı gösterdiğinde bu sefer Hatay merkezde iki büyük deprem ile sarsılan ve üzüntüye boğulan ülkemiz özellikle Marmara Bölgesi’nde de olası bir İstanbul depreminden dolayı tetikte bulunuyor.

Yalı Çapkını 47. Bölümde neler olacak? Seyran, Pelin ile yüzleşiyor! Yalı Çapkını 47. Bölümde neler olacak? Seyran, Pelin ile yüzleşiyor!

Bu felaketin İstanbul’da da benzer durumun olmasını istemedikleri için bazı çevrelerde de sinema dizi ya da reklam çekimleri başka bölgelere yani başka illere kaydırılma fikrini akıllara getiriyor.