Kredi kartı başvurunuz onaylanırsa 5000 TL'niz hemen hazır. Üstelik faizsiz şekilde hesabınıza aktarılıyor. Bankanın bu kampanyası büyük ilgi gördü. Ay sonuna kadar elini çabuk tutan nakit ihtiyacını bu şekilde giderebilecek.

Kredi kampanyaları her geçen gün artsa da kredi kartı odaklı kampanyalar daha fazla ilgi çekiyor. Çünkü kredi kartı başvurusunda bulunduğunuz vakit, birkaç gün içerisinde faizsiz nakit avansınızı alabiliyorsunuz. Peki bu nasıl olacak? Hangi bankanın faizsiz kredi veya nakit avans verdiğini biliyor musunuz?

Kredi Kartı Başvurusuna Faizsiz Nakit Avans!

Eğer Denizbank aracılığı ile kredi kartı başvurusunda bulunursanız faizsiz nakit avans fırsatından yararlanabilirsiniz. 5000 TL'lik nakit avansınızı 6 ay içerisinde sıfır faizli şekilde ödeme kolaylığı sunuluyor. Bankanın kampanyasında son tarihe az bir zaman kaldı. 2023'ün güncel fırsatlarını değerlendirmek sizin elinizde. Öte yandan kredi kampanyasında bazı şartların karşılanması da gerekecek.

Bakanlık Kadınların Finansal Sıkıntısını Gideriyor Bakanlık Kadınların Finansal Sıkıntısını Gideriyor

Sıfır Faizli Kredi Şartları!

Sıfır faizli kredi veya nakit avans şartları arasında ilk defa kredi kartı başvurusunda bulunmanız da yer almakta. Dolayısıyla bu kritik şartı karşılıyorsanız yüksek ihtimalle faizsiz nakit avansınızı alacaksınız. Peki krediniz kaç günde hesabınıza aktarılacak? Bu konuya da açıklık getiren Denizbank, iki iş günü içerisinde hesabınıza 5000 TL'yi aktarıyor. 

Acil Nakit İhtiyacına Birebir Çözüm!

Acil nakit ihtiyacına tam anlamıyla çözüm sağlayan banka, birkaç gün içerisinde 5000 TL'yi sizlere teslim ediyor. Hesabınıza aktarılan krediyi kullanmak da size kalmış. Üstelik ay sonuna kadar nakit avans fırsatının süreceğini de belirtelim. Yani bu ay sonuna kadar değerlendirmez iseniz yeni bir kampanya olmadığı müddetçe faydalanamazsınız. Faizsiz olmasından ötürü yeni müşterilerin dikkatini üzerine çeken kredi kart başvurulu bu kampanyaya mobil uygulama aracılığı ile katılım sağlayabilirsiniz.