Bankalar, nakit ihtiyacı olanlara 40 bin TL nakit ödeme imkanı sağlamakta. İhtiyaç kredisinde faiz oranları indirildi. Peki hangi banka düşük faizli yüksek vadeli 40 bin TL krediyi veriyor? İşte detaylarıyla birlikte kredideki son durum haberimizde...

Pek çok banka yılbaşıyla birlikte kredi kampanyalarını yeniledi. Özellikle de bazı bankaların düşük faizli kredi fırsatları sunduğunu görüyoruz. Denizbank, ihtiyaç kredisi arayışında olan müşterilerine özel bir kampanyayı tanıttı. Peki kredi çekmek isterseniz yüzde kaç faiz oranı ile ödeme yapacaksınız? İşte detaylarıyla birlikte Denizbank'ın güncel kredi fırsatları haberimizde yerini aldı...

TBMM Onay verdi: 10 bin TL kredi başvurusu başladı! EMEKLİLER alacak! TBMM Onay verdi: 10 bin TL kredi başvurusu başladı! EMEKLİLER alacak!

Denizbank'tan 40 bin TL'lik Kredi Kampanyası!

Denizbank, ihtiyaç kredisi çekmek isteyenlere özel 40 bin TL'lik kredi paketini sunuyor. Düşük faizli olmasının yanı sıra 36 aya kadar vade seçeneği sunuluyor. Eğer Denizbank müşterisi olursanız mobil uygulama üzerinden kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Ayrıca dijital bankacılık, banka şubesi üzerinden başvuru ve SMS ile kredi sorgulama işlemlerini de yapabiliyorsunuz.

0,99 Faiz Oranıyla Kredi Veriliyor!

İhtiyaç kredilerinde 0,99 faiz oranı başlangıç olarak kabul ediliyor. Kredi ihtiyacınız var ise bunu göz önünde bulundurmalısınız. Üstelik kredi notunuzun yüksek olması da banka için önemli bir etken. Eğer sorunsuz bir şekilde kısa süre içerisinde kredi çekecekseniz gelirinizi kanıtlamalı ve bununla birlikte kredi notunuzu yüksek tutmalısınız. 

31 Ocak 2023 Tarihine Kadar Başvuru İmkanı!

Denizbank kredi kampanyasına katılmak için mobil uygulamanız üzerinden bankaya kayıt olmalısınız. Kampanyanın 31 Ocak 2023 tarihine kadar süreceği ve bu yüzden para konusunda sıkışıksanız bu tarihe kadar başvuru sağlamanız bekleniyor.