Kredi notu düşük olanlara Garanti Bankası ödeme verecek! 10 bin tl ve 50 bin TL arasında ödeme alacaksınız!

Kredi notu düşük olan tüm vatandaşlar için başlatılan yeni kampanyada uygun faiz oranlarıyla birlikte nakit kredi kullanacak olan kişilere Garanti Bankası üzerinden destek verileceği açıklandı. Garanti Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru sonrasında başvurularını gerçekleştirerek, bu banka üzerinden nakit kredi kullanacak olan tüm vatandaşlara 5 dakika içerisinde sonuç verilerek hemen aynı gün içinde işlem yapılmaktadır.

Garanti Bankası, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılmak istiyorsanız ve başvurunuzu gerçekleştirmek istiyorsanız bu bankanın, sizler için başlatmış olduğu, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, dilediğiniz zaman ihtiyaç kredisi ödemesinden faydalanabilir veya ihtiyaç kredisi başvuru ile birlikte borç kapatma kredisi alabilirsiniz. Başvuru gerçekleştirmek isteyen vatandaşların bireysel müşteri olması ve 18 yaşından büyük olmaları durumunda kredi başvurularını gerçekleştirebiliyor. 

Garanti Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda nasıl bulunulur?

Garanti Bankası, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, banka müşterisi olan vatandaşlar, mobil uygulamalar üzerinden kredi notu düşük olan vatandaşlar ise bankanın şubelerine giderek kimlikleriyle birlikte kredi işlemleri yapabilmektedirler. Normal şartlar altında emekli olan vatandaşlarda, emekli maaşlarına bu bankalar üzerinden almaları durumunda kredi için başvuruda bulunabilmektedir. 

Ziraat Bankası bugünden sonra ödeme yapacak! 50.000 TL'ye kadar hemen başvuru yapılacak! Ziraat Bankası bugünden sonra ödeme yapacak! 50.000 TL'ye kadar hemen başvuru yapılacak!

Kredi başvurusu yapacak olan müşterilerin banka politikalarına uygun olmaları ve kredi notunun yüksek olması gerekmektedir. Kredi skoru en az 1100 ve üzerinde olan müşteriler bu iki bankadan kredi kullanabilirler. Ayrıca bankalardaki diğer ödemelerinizde hiçbir şekilde gecikme olmaması gerekiyor.

Eğer güncel gecikmeleriniz varsa bu gecikmeleri kapattıktan 1 gün sonra kredi başvurusu yapmalısınız. 1 gün bile gecikme olsa banka bu gecikme yüzünden size onay vermeyebilir. Kredi kullanacak olan kişiler bankalardan icralık ve avukatlık olduysa da bu kampanyaya katılamazlar.