Uygun fiyatlı krediler isteyenler için bankaların oldukça cazip koşullarla krediler vereceğine dair haberler yakın zamanlarda gelmeye başladı. Detayları henüz belli olmamakla birlikte başvuran kişilere 5000 TL’ye kadar faizsiz kredi verileceği söylenmekte.

Kredi notu düşük ve kara listede olanlar! Akbank ve İNG tek seferlik 20.000 TL verecek! Bu kredileri kullanmak için bankaların müşteri olma ön şartını koşabileceği ilk gelen bilgiler arasında yer alıyor. 0,99 gibi oldukça cazip faiz oranlarına sahip bu krediler ihtiyaç sahiplerinin oldukça işine yarayacaktır. Daha yüksek meblağlarda kredi çekmek isteyenler ise birden fazla bankanın ihtiyaç kredisini aynı anda kullanabilir. Sizde bu kredilerden yararlanmak ve fırsatı kaçırmamak isterseniz bankaların internet sitelerini takip edebilirsiniz. Faiz oranlarının düşük tutulması sayesinde daha uygun maliyetle kredi almanız da mümkün!

Kredinizin Kabul Edilme İhtimalini Nasıl Artırırsınız

Bir bankadan kredi çekerken ilk dikkat etmeniz gereken nokta dürüstlüktür. Sizden istenen bilgileri eksiksiz ve doğru girmeniz banka ile güven bağınızı güçlendirecektir. Bankalar kişilerin borçlarını düzenli olarak ödeyip ödemediğine oldukça dikkat etmektedir. Bu nedenle ödemesi gecikmiş olan borçlarınızı kapatmadan kredi başvurusu yapmamalısınız.

Gözden kaçırmayın

Bakın Bu da Şaka Değil! Yarım Ekmek ve Yarım Simit Dönemi Başladı! "Eyyy.... Bakın Bu da Şaka Değil! Yarım Ekmek ve Yarım Simit Dönemi Başladı! "Eyyy....

Bir kredi kartınızın olması ve bunun üzerinden düzenli harcamalar ve ödemeler yapmanız bankalara sizin geçmişiniz ile ilgili bilgi verecektir. Ama bu noktada dikkat etmeniz gereken kredi kartınızın ödemelerini düzgün yapmanızdır. Asgari tutarı değil her ay kredi borcunuzun tamamını kapatmanız ödeme gücünüzü gösterecek ve kredi onay sürecini hızlandıracaktır. Fakat kredi kartı borcunuzu ödemekte güçlük çekeceğinizi düşünüyorsanız bunu hiç denememenizi tavsiye ederiz.

Kredi Notu Düşük Olanlar Nasıl Kredi Çeker?

Kredi çekmek günümüzde oldukça kolaylaşmıştır. İhtiyaç kredisi gibi düşük meblağlı kredilere başvurunuzu mobil bankacılık uygulamaları üzerinden hızlı ve basit bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Kısa süreler içinde size kısa mesajla kredinizin onaylanıp onaylanmadığının bilgisi gelir.

Konut kredisi veya araç kredisi gibi büyük meblağlı kredileri ise banka şubelerine başvurarak almanızı tavsiye ederiz. Böylece kredi imkanları ve taksit seçenekleri ile ilgili detayları müşteri temsilcileri ile karşılıklı konuşarak kararlaştırabilirsiniz. Bu tür büyük meblağlı kredileri çekerken sizden ekstra belgeler ya da kefil istenebilmektedir. Başvuru onay süreci de haliyle daha uzun sürmektedir.