O bankadan Ramazan kampanyası geldi! Anında 150 TL nakit ödeme alınıyor. Üstelik her yerde kullanabilirsiniz. Peki nasıl alınır? Hangi banka kart sahiplerine 150 TL ödeme yapıyor? Kampanya detayları haberimizde sizlerle...

Denizbank, market harcamalarınızın 150 TL'sini sizlere geri ödeyecek. Kartı olan tüm vatandaşlar bu kampanyadan anında yararlanabilecek. Denizbank, müşterilerine her geçen gün yeni cazip kampanyalarını sunmaya devam ediyor. Peki Denizbank nakit kampanyası başvurusu nasıl yapılır? Kampanya ayrıntıları neler? Detaylar haberimizin devamında sizlerle...

Bankalar, özellikle de Ramazan ayı içerisinde gıda sektörüne yönelik kampanyalarına her gün bir yenisini daha ekliyor. Market harcamalarına yönelik 150 TL'lik chip para desteği sunacağını belirten bankalardan bir tanesi de Denizbank oldu. Denizbank kartına sahip vatandaşlar, Nisan ayının son gününe kadar yapacakları market harcamalarında 150 TL'ye varan chip para kazanımı sağlayabilecek. Kampanyaya katılım sağlamak isteyen banka müşterileri ise Axess mobil uygulamasından kayıt işlemlerini yapabilecek.

kart-1

Denizbank mobil uygulamasında mevcut olan kampanyalar sekmesinde bulunan 'hemen katıl' butonuna tıklayarak kayıt işlemlerini gerçekleştirebilir. Denizbank resmi internet adresi üzerinden market harcamalarına nakit hediye kampanyasının ayrıntılarını görüntüleyebilirsiniz.

Market Harcamalarınıza 150 TL'lik Chip Para Desteği

Denizbank tarafından son dakika kampanyası olarak duyurulan bu ödemeye katılım sağlayan vatandaşlar, Nisan ayının sonuna kadar yapacakları market alışverişlerinde %3 oranında chip para elde edecek. Ramazan ayı sebebiyle toplamda her bir Denizbank kart sahibinin faydalanabileceği toplam kazanım tutarı ise 150 TL olarak belirlendi. Denizbank müşterilerinin en çok merak ettiği durumların başında ise market uygulamalarından yapılabilecek online alışverişlerin kampanyaya dahil olup olmadığı konusu gelmektedir. 

Kredi Almak İsteyenler Akbank Sitesine Girsin! 100.000 TL Hazırlandı! Başvuru Yapan Onay Alıyor Kredi Almak İsteyenler Akbank Sitesine Girsin! 100.000 TL Hazırlandı! Başvuru Yapan Onay Alıyor

İnternet uygulamaları aracılığıyla yapılabilecek online market alışverişleri Ramazan ayı boyunca dahil ödeme yöntemi olarak Denizbank kartı tercih eden müşteriler, aynı fiziki market alışverişlerinde olduğu gibi harcama miktarının %3'ü kadar chip para kazanımı sağlayabilecek. Sizlerde nakit kampanyasından faydalanmak için Denizbank resmi internet adresine giriş yapabilir ya da müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. 

Axess Mobil Üzerinden Kampanyaya Katılabileceksiniz

Denizbank, Ramazan ayı boyunca vatandaşların ekonomik açıdan bir nebze rahatlaması adına market harcamalarında %3 nakit ödemesi gerçekleştirerek vatandaşlara 150 TL'ye kadar ödeme yapacak. Nisan ayının son gününe kadar geçerli olacak bu kampanyaya katılmak için Axess mobil uygulamasına giriş yapabilir ve Axess mobil üzerinden kampanyaya kayıt işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Sizlerde kampanyaya katılım sağlayın ve market harcamalarınızda anında 150 TL'ye varan nakit kazanın.