Halkbank, emeklilere özel düşük faizli ve ödeme yöntemli kredi imkanı sunuyor. Böylelikle dilediğiniz şekilde ödemenizi yapacaksınız. Aylık taksit halinde ödemek zorunda değilsiniz. Emekliyseniz ihtiyaç krediniz bu sefer kamu bankasından geliyor.

Halkbank'ın yeni kredi kampanyası büyük ses getirdi. Emeklilere özel düşük faizli kredi kampanyasında bizleri neler bekliyor? Son zamanlara damgasını vuran kamu bankası, 2023 yılında da kampanyalarına devam etmekte. Üstelik  çekeceğiniz kredi miktarına bağlı olarak kaç TL ödeme yapacağınız da değişecek. Faiz oranları bu noktada değişkenlik göstermektedir. Üstelik kredi fırsatları yalnzıca bunlarla sınırlı kalmayacak.

Emekliye Uygun Krediler Halkbank'ta

Halkbank, 25 bin TL'ye kadar olan kredilerde %1,55 faiz oranı uyguluyorken, bu oran 25 bin TL üstü kredilerde ise 1,69'a çıkmaktadır. Dolayısıyla kredi fırsatlarını en iyi şekilde değerlendirmek için bunlara dikkat etmeniz gerekiyor. Vade sayısı ise sizlerin seçeneğine göre değişkenlik gösterecek.

Garanti BBVA'dan Acil Nakit Yardımı: Faizsiz Kredi ve Taksitli Avans Fırsatı! Garanti BBVA'dan Acil Nakit Yardımı: Faizsiz Kredi ve Taksitli Avans Fırsatı!

halkbankahesaplamaa

Ödeme Yöntemini Seçin!

Bankanın pek çok kredi ödeme yöntemi bulunuyor. Bunlardan birini seçerek çok daha rahat bir ödeme planı sahibi olabilirsiniz. Üstelik 24 aya kadar vade seçeneği de siz emekli müşterileri beklemekte. Aşağıda yer alan ödeme seçeneklerine göz atmanızı öneririz:

  • Aylık eşit taksitli ödeme yapma imkanınız bulunuyor.
  • Artan taksitli şekilde ödemenizi yapabilirsiniz.
  • Azalan taksitli ödeme yöntemi de mevcuttur.
  • 3 ayda bir eşit taksitli ile ödemelerinizi tamamlayabiliyorsunuz.
  • Serbest ödemeli seçeneği de Halkbank'ın sunduğu opsiyonlardan biridir.