Kredi ihtiyacı olanlara nakit ödeme alabilmesi için 3 ay ertelemeli kredi verilecek. QNB Finansbank, kampanyasında ihtiyaç kredisi için aradığı şartları paylaştı. 32 bin TL kredi başvurusu nasıl yapılır? İşte detaylar...

Halkbank duyurdu! 10 bin TL'ye kadar Emeklilere ödemeler verilecek! Halkbank duyurdu! 10 bin TL'ye kadar Emeklilere ödemeler verilecek!

QNB Finansbank, müşterilerini her seferinde şaşırtmayı başaran kampanyalarıyla biliniyor. Bu sefer de, özellikle kredi ihtiyacı olan müşterilere yönelik dikkat çekici bir teklif sunuyor. Bankanın son duyurusuna göre, müşterilere 3 ay ertelemeli olarak 32 bin TL’ye kadar kredi desteği sağlanacak. Bu cazip teklif hakkındaki tüm bilgileri haberimizde bulabilirsiniz. Öne çıkan kampanyalarıyla QNB Finansbank, yine bir adım öne çıkıyor. Yeni duyurduğu kredi kampanyası kapsamında, müşterilere 3 aylık erteleme fırsatıyla 32 bin TL kredi olanağı sunulduğunu bankanın resmi internet sitesinde açıkladı.

32 Bin TL Kredi Başvuru Şartları

Kredi başvurusunda bulunmak isteyenlerin dikkat etmesi gereken bazı kriterler bulunuyor:
Başvuran kişinin yaşının 18 ve 65 arasında olması gerekiyor.
Bankanın belirlediği kredi politikalarına uyumlu olunması şart.
Gelir durumu ve diğer banka borçları gibi kriterler olumlu değerlendirilmeli.
Kredi başvurusu bankanın internet sitesinden, mobil uygulamasından, şubelerden veya SMS yoluyla yapılabiliyor. SMS ile başvuru yapmak isteyenler, T.C Kimlik numaralarını 50-30 numarasına göndermeli.
Başvuruların değerlendirilmesi sonrasında, sonuçlar hızlı bir şekilde müşterilere iletilecek. Olumlu sonuçlanan başvurular için talep edilen kredi miktarı hızla hesaplara yatırılacak.
Kredi kampanyası hakkında detaylı bilgi almak isteyenler, QNB Finansbank'ın resmi internet sitesini veya mobil uygulamasını ziyaret edebilir.