Kredi çekenler şimdi değil 6 ay sonra ödeme yapmaya başlıyor. Vakıfbank'ın yeni kredi teklifleri duyuruldu. 500 bin TL'ye kadar kredi çekip yıllarca düşük taksitlerle ödeme yapabilirsiniz. Vakıfbank'ın ihtiyaç doğrultusunda verilen kredileri...

İhtiyaç kredisi arayışında olanlar için önemli bir fırsat sunuluyor. Eğer sizler de kredinizi belirli amaçlar doğrultusunda kullanacaksanız 6 ay sonra ödemeli şekilde kredi kullanmaya başlayabilirsiniz. Vakıfbank'a gelenler kredi paketlerini ve çeşitli teklifleri incelemekte.

Tekno Girişimci Destek Kredisi Nedir?

Tekno Girişimci Destek Kredisi üzerinden belirli şartları karşılamanız halinde 500 bin TL'ye kadar kredi çekebiliyorsunuz.  Teknoloji Geliştirme Bölgeleri üzerinde faaliyet gösteren girişimcilerden biri iseniz başvuru hakkınız vardır. TÜBİTAK, KOSGEB veya bakanlıklar aracılığıyla hibe programına dahil olmuşsanız sizler de başvuru yapabilirsiniz. Temel olarak girişimcileri baz alan bu kredide, teknoloji odaklı faaliyet gösterenler için yüz binlerce TL'lik kredi imkanı sağlanıyor.

Halkbank duyurdu! 10 bin TL'ye kadar Emeklilere ödemeler verilecek! Halkbank duyurdu! 10 bin TL'ye kadar Emeklilere ödemeler verilecek!

60 Ay Vadeli Ödeme Seçeneği

Vakıfbank'tan çekeceğiniz teknoloji kredisinde 60 ay vadeli ödeme seçeneği mevcut. Bu da 5 yıla tekabül ediyor ve üstelik 6 ay geri ödemesiz şekilde kredinizi değerlendirebilecek olmanız da girişimci olarak sizin adınıza avantaj olabilir. Kredideki esnek geri ödeme seçeneklerini incelemek için Vakıfbank şubelerine uğrayabilir, mobil veya internet bankacılığını kullanarak da işlem sağlayabilirsiniz.