"Cumhurbaşkanlığına aday olacağım" çıkışı ile en son dikkat çeken Cem Uzan, sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile NFT ve kripto dünyasında heyecan yarattı.

Fransa'da yaşayan Genç Parti Kurucu Genel Başkanı ve bir zamanların dev iş insanı olarak Türkiye'de yaptığı yatırımlar ve getirdiği "ilk"ler ile ünlü Cem Uzan, yeni sürprizini açıkladı.

Kısa bir süre önce "siyasete geri dönüş" sinyalleri ile özellikle genç kesimi heyecanlandıran Cem Uzan'ın politikayla birlikte iş hayatına da bir geri dönüş hazırlığı olduğu ortaya çıktı.

Genç Parti duyurdu: Cem Uzan'ın dönüşü için hukuki adım atıldı - Diken

Türkçede "Kelime ve Dimne" adıyla bilinen eserde dürüstlüğün simgesi Kelile ve yalanın simgesi Dimne sırasıyla hangi hay Türkçede "Kelime ve Dimne" adıyla bilinen eserde dürüstlüğün simgesi Kelile ve yalanın simgesi Dimne sırasıyla hangi hay

"NFT'de dünya çapında devrim. Kripto dünyasında bir ilk. Pek yakında." diyerek heyecan uyandıran Uzan, "Sayılı günler kaldı açıklamaya Türkiyem" sözleri de dikkat çekti.

Uzan'ın projesi ile ilgili açıklamayı Eylül ayı içerisinde yapacağı öğrenilirken sosyal medya hesabından yaptığı açıklama şöyle oldu;

"NFT'de dünya çapında devrim. Kripto dünyasında bir ilk. Pek yakında. Sayılı günler kaldı açıklamaya Türkiyem. NFT'de dünya çapında devrim. Kripto dünyasında devrim pek yakında Türkiyem"