Show TV'nin üç sezondur devam eden yarışma programı Kuaförüm Sensin'de yepyeni bir dönem başladı. Geçtiğimiz haftalarda dizi setlerine dönmek istediğini söyleyen Gözde Kansu, Kuaförüm Sensin sunuculuğuna veda etti.

Show TV'nin üç sezondur devam eden yarışma programı Kuaförüm Sensin'de yepyeni bir dönem başladı. Geçtiğimiz haftalarda dizi setlerine dönmek istediğini söyleyen Gözde Kansu, Kuaförüm Sensin sunuculuğuna veda etti. Haliyle yarışmaya yeni bir sunucu aranmaya başladı. İşte aranan isim bulundu. Hal böyle olunca Kuaförüm Sensin yeni sunucusu kim oldu? Adı ne? Kaç yaşında? Ne iş yapıyor çok merak edildi. Bizde sizler için bu soruları haberimizde yanıtladık.Kuaförüm Sensin'de Gözde Kansu'nun yerine gelen isim, oyuncu Çiğdem Batur oldu. Yani bundan sonr Kuaförüm Sensin yarışmasının sunuculuğunu Çiğdem Batur yapacak. Ziraat Bankası hesabı olanlar dikkat! Bankadan 10 bin TL ödenecek!  Ziraat Bankası hesabı olanlar dikkat! Bankadan 10 bin TL ödenecek! 


Kuaförüm Sensin yeni sunucusu Çiğdem Batur kimdir? Kaç yaşındaAyşe Çiğdem Batur, 13 Temmuz 1982 tarihinde Düzce'de doğmuştur. İlkokul, ortaokul ve liseyi Düzce'de okuduktan sonra Ankara, Gazi Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümünden mezun oldu. Ardından İstanbul, Bahçeşehir Üniversitesi İleri Oyunculuk bölümünde yüksek lisansını yaptı.Çiğdem Batur, ilk olarak 2004 yılında art televizyonunda yayınlanan Alışveriş Çantası isimli programın sunuculuğunu yapmıştır. Oyunculuk hayatına Gazi Üniversitesinde okurken Üniversitesinin tiyatro topluluğu olan Grup Mimus'la başladı. Daha sonra da Başkent İletişim Akademisi'nde diksiyon, sunuculuk spikerlik ve dublaj eğitimlerini tamamladı ve 2001-2003 yılları arasındaTRT'de sözleşmeli olarak yönetmen ve program asistanlıkları yaptı.2003-2006 yılları arasında yine TRT'de Kulvar Farkı, Savaşta Barış'ta Türk Ordusu, Gençlik Her Zaman programlarının sunuculuğunu yaptı. 2006 yılında Ankara'dan İstanbul'a taşındı. Aynı zamanda dublaj çalışmalarına da devam etmiştir. 2006 yılında "Gümüş" adlı dizide Songül Öden, Kıvanç Tatlıtuğ, Ekrem Bora, Güngör Bayrak, Laçin Ceylan, Tarık Ünlüoğlu ile birlikte oynadı. 2007 yılında başlayan "Vazgeç Gönlüm" adlı dizide Murat Han ve Bulut Aras ile başrolde oynamış ve iki farklı karaktere can vermiştir.