Netflix’in en çok sevilen dizileri arasında yer alan Kulüp dizisinin ikinci sezonu merakla bekleniyor. Dizinin başrol oyuncularından olup Matilda Aseo karakterini canlandıran Gökçe Bahadır sevilen dizi ile ilgili olarak açıklamalarda bulundu. 5 Kasım 2021 tarihinde ilk bölümü yayınlanan Kulüp dizisinin ikinci sezonu ne zaman yayınlanacak dizi severler tarafından sorgulanmaya başlandı.

Seren yüce ve Zeynep Günay Tan’ın yönetmen koltuğunda oturduğu Kulüp dizisi Netflix’in en çok sevilen dizileri arasında yer aldı. 1950'lirde İstanbul'da Beyoğlu civarında Seferad Yahudisi Matilda ve kızı Raşel'in hayatı çevresinde gelişen olayları hikaye alan Kulüp dizisi hikayesi ile izleyenleri büyüledi. Sevilen dizinin ikinci sezonu merak konusu oldu.

Balkon ve Mutfak Konforu İçin İpuçları Balkon ve Mutfak Konforu İçin İpuçları

2--

Kulüp Dizisi İkinci Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

5 Kasım 2021 tarihinde ilk sezonu Netflix’te yayınlanan Kulüp dizisi hem konusu bakımından hem de oyuncu kadrosu açısından oldukça beğenildi. Seren Yüce ve Zeynep Günay’ın yönetmenliğini yaptığı Kulüp dizisinin senaryosunu Aysin Akbulut, Rana Denizer ve Necati Şahin kaleme aldı. Dizisinin hikayesi izleyenler tarafından oldukça büyük ilgi topladı. Dizi severler ikinci sezonu merakla bekliyor.

Sevilen dizi Kulüp, oyuncu kadrosu ile de oldukça beğenildi. Birbirinden kıymetli isimlerin yer aldığı Kulüp dizisinde Gökçe Bahadır, Barış Arduç, Asude Kalembek, Salih Bademci, Fırat Tanış, Metin Akdülger, Suzan Kardeş, Hülya Duyar, Merve Şeyma Zengin, İlker Kılıç, Sezer Arıçay, Murat Garibağaoğlu, İştar Gökseven, Valeria Lakhina ve Doğanay Ünal gibi ünlü yetenekli oyuncular yer alıyor.

4_1280x720-2

Gökçe Bahadır’dan Kulüp Açıklaması!

Senaryosunu Aysin Akbulut, Rana Denizer ve Necati Şahin’in kaleme aldığı Kulüp dizisinin ilk sezonu 10 bölümden oluşuyor. Her bölüm kendi içinde başka bir heyecan ve duygu barındırıyor. Netflix’in son zamanlarda yayınladığı en iyi diziler arasında yer alan Kulüp dizisi hikayesi oldukça etkileyici. Dizi 1950’li yılların İstanbul’unda, 17 yıldır bulunduğu hapisten af ile çıkan Matilda, kendisini hiç tanımayan Raşel ile ilişki kurmaya çalıştığı ve sonrasında gelişen olayları hikâyeyi anlatıyor.

Matilda’nın hapiste olduğu yıllarda Raşel yetimhanede büyüyor. Yetimhanede Raşel’e ailesi ile alakalı başka hikaye anlatılmıştır. Anne kız karşı karşıya geldikleri zaman ilişki kurmakta zorlanırlar. Raşel babasını merak eder. Dizinin her bölümünde, gerçekleşen zamandan 17 yıl geriye ait kesitler ile Matilda’nın hikayesini ele alacak şekilde anlatılır. Raşel yaşanan gerçekleri annesinden öğrenmeye başladığı zaman aralarında bir dayanışma başlar. Raşel'in başı, o zamanın büyük bir gece kulübünün yöneticisi olan Çelebi ile derde girince, Çelebi'nin şikayetini geri çekmesi şartı ile Matilda kulüpte çamaşırcılık yapar ve mekanın sahibi Orhan Şahin ile yeni assolisti Selim Songür ile tanışır. Matilda, Raşel'in, Pera'nın belalısı Fıstık İsmet ile Yahudi olduğunu gizleyerek sürdürdüğü ilişkiden huzursuz olur. Matilda Raşel’i İsmet'ten uzak tutmak için uğraşır. Matilda patronu Orhan, gece kulübü yöneticisi Çelebi ve sanatçı Selim'in egoları ile de mücadele eder. Matilda'nın varlığı, başta assolist Selim olmak üzere kulüpteki herkesin hayatını değiştirir.

Netflix’in en çok sevilen dizileri arasında yer alan Kulüp dizisinde Matilda karakterini canlandıran Gökçe Bahadır, dizinin ikinci sezonu ile alakalı olarak açıklama yaptı. Başarılı oyuncu Gökçe Bahadır, “Bayram çok güzel geçti. Tatil dönüşü iş temposu hızlı bir şekilde başladı. Devam eden ve sona yaklaşan bir dizimiz var. Seti devam ediyor” ifadelerini kullandı.