Başarılı oyuncu kadrosu, hayatın içinden olan karakterleri, etkiliyici konusu ve ilgi çekici mekanları ile Kardeşlerim dizisi, izleyenlerin dikkatini çekmeyi başardı. Henüz yayın hayatına başlamayan dizinin, fragmanı yayınladı.

Başarılı oyuncu kadrosu, hayatın içinden olan karakterleri, etkiliyici konusu ve ilgi çekici mekanları ile Kardeşlerim dizisi, izleyenlerin dikkatini çekmeyi başardı. Henüz yayın hayatına başlamayan dizinin, fragmanı yayınladı. Fragmanı yayınlanan Kardeşlerim dizisi, tanıtım filmiyle bile dikkatleri üzerine toplamayı başardı. İzleyenlerin dikkatini çekmeyi başaran Kardeşlerim dizisinin oyuncu kadrosunda hem bilinen eski oyuncular hem de genç ve yeni yetenekler yer alıyor. Kardeşlerim dizisinin nerede çekildiği, çekimlerin yapıldığı mekanlar izleyenler tarafından araştırılmaya başlandı. ATV ekranlarında izleyicisi ile buluşacak olan Kardeşlerim dizisinin çekimlerinin yapıldığı il ilçe neresi? Kardeşlerim dizisi hangi mekanlarda çekiliyor? İşte, Kardeşlerim dizisi çekim yapılan yerler...

Kardeşlerim dizisinin oyuncu kadrosunda; Celil Nalçakan, Ahu Yağtu, Cüneyt Mete, Fadik Sevin Atasoy, Halit Özgür Sarı, Su Burcu Yazgı Coşkun, Yiğit Koçak, Recep Ustayer, Simge Selçuk, Onur Seyit Yaran, Cihan Şimşek, Kaan Sevi, Damla Su İkizoğlu ve Melis Minkari gibi isimler alıyor. Çok sayıda başarılı oyuncunun yer aldığı yeni dizisinin çok yakında başlaması bekleniyor. Kardeşlerim adlı dram dizisi, gerçek hayattan kesitleri izleyicisine sunacak. Dört kardeşin anne ve babası öldükten sonra hayatla nasıl mücadele ettiğini ve birbirlerine sımsıkı kenetleneceklerini anlatıyor. Kardeşlerim dizisinin oyuncu kadrosu, karakterleri, konusu izleyenler tarafından araştırma konusu olmuştu. Öte yandan Kardeşlerim dizisinin çekimlerinin yapıldığı yerler de merak edilmeye başlandı. Kardeşlerim dizisi nerede çekiliyor? Hangi ilde ve ilçede çekiliyor?Kardeşlerim Dizisi Nerede Çekiliyor?

Yönetmenliğini Serkan Birinci'nin yaptığı ve senaryosunu ise Gül Abus Semerci kaleme aldığı Kardeşlerim dizisi, yakında ATV ekranlarında izleyicisi ile buluşacak. İzleyicisi ile buluşmaya hazırlanan Kardeşlerim dizisinin çekimlerinin yapıldığı mekanlar merak konusu oldu. Kardeşlerim dizisi, diğer pek çok dizi gibi İstanbul'da çekiliyor.

Kardeşlerim Dizisi Hangi İl İlçede Çekiliyor?

Çok sayıda usta ismin yer aldığı Kardeşlerim dizisinin yayın tarihinin açıklanması sabırsızlıkla bekleniyor. Kardeşlerim dizisinin tanıtım filmi yayınlandı. Fragmanı yayınlanan diziyi görenler hemen araştırmaya başladı. Kardeşlerim dizisinin hangi ilde ilçede çekildiği merak edildi. Kardeşlerim dizisi İstanbul'da çekiliyor. İstanbul'un pek çok ilçesini kullanan dizi ekibi çekimlerde, ağırlıkla Avrupa yakasını tercih ediyor.Kardeşlerim Dizisinin Çekimleri Nerede Yapılıyor?

Kardeşlerim dizisinin dört ana karakteri vardır. Dizi bu dört kardeş olan Kadir, Ömer, Asiye ve Emel'in hayatının etrafında geçer. Ailesini kaybeden dört kardeş, hayat ile mücadele etmeye başlar. Kardeşlerim dizisinin çekildiği yerler de dizinin konusuna uygun olarak seçilmiştir. Kardeşlerim dizisinde daha yoksul kısmı göstermek istediklerinde daha yoksul semtler çekimler için kullanılmıştır. Ancak daha lüks ve zengin kesimi göstermek istediklerinde ise çekimlerde lüks semtler kullanılmıştır. Bakıldığında Kardeşlerim dizisinin çekimleri, İstanbul'un pek çok semtinde gerçekleşmiştir.

Kardeşlerim dizisinin çekimleri hala daha devam ediyor. Çekimlerinin tamamlanmasının hemen ardından Kardeşlerim dizisi, ATV ekranlarında izleyicisi ile buluşmaya başlayacak. Dizinin hangi gün yayınlanacağı ise henüz açıklanmadı.