Başrollerini Burak Özçivit ve Ragıp Savaş'ın paylaştığı Kuruluş Osman çarşamba akşamlarına damga vurmaya devam ediyor. Yapımını Mehmet Bozdağ'ın üstlendiği ve Diriliş serisinin devamı niteliğinde olan Kuruluş Osman  1 Temmuz ATV yayın akışında yer almadı

Başrollerini Burak Özçivit ve Ragıp Savaş'ın paylaştığı Kuruluş Osman çarşamba akşamlarına damga vurmaya devam ediyor. Yapımını Mehmet Bozdağ'ın üstlendiği ve Diriliş serisinin devamı niteliğinde olan Kuruluş Osman  1 Temmuz ATV yayın akışında yer almadı. Bu durumu gören izleyiciler ise Kuruluş Osman neden yok? Bitti mi sezon finali mi yaptı? Kuruluş Osman yeni bölüm ne zaman? çok merak etti. Biz de sizler için bu soruları haberimizde yanıtladık.Kuruluş Osman dizisi geçtiğimiz hafta yayınlanan 27. bölümüyle sezon finali yaptı ve yaz tatiline girdi. Yani Kuruluş Osman bu nedenle yayınlanmıyor. İzleyiciler ise yeni sezonun ne zaman başlayacağını merak ediyor.TBMM Onay verdi: 10 bin TL kredi başvurusu başladı! EMEKLİLER alacak! TBMM Onay verdi: 10 bin TL kredi başvurusu başladı! EMEKLİLER alacak!


Kuruluş Osman yeni sezon ne zaman?Kuruluş Osman dizisinin yeni sezonunun ne zaman yayınlanacağı henüz belli olmadı. Ancak tahminlerimize göre Kuruluş Osman, eylül ayında yeniden ekranlarda olacaktır. Dizinin yayın tarihi açıklandığında haberimizin içeriğinde yer vereceğiz. Peki dizinin son bölümünde neler yaşandı?Kuruluş Osman son bölümde neler oldu?Kuruluş Osman'ın sezon finali bölümünde; Obaya yapılan baskını bertaraf ettikten sonra hedefine Sofia ve Kulucahisar Kalesi'ni koyan Osman Bey, önemli bir zafer elde etti. “Sofia’nın kara şövalelerini nasıl alt edecek? Osman Bey ve Kayılar, Kulucahisar Kalesi’ni ele geçirebilecek mi? Osman Bey, nihayet Sofia’ya ihanetinin bedelini ödetecek mi?” sorusu yanıt buldu.